koncert

Bajkowy koncert noworoczny dla dzieci

koncert

Bajkowy koncert noworoczny dla dzieci

Bajkowy koncert noworoczny dla dzieci - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Specjalna oferta dla najmłodszych! Wy też możecie mieć swój koncert noworoczny! Centrum Kultury i Sztuki przedstawia Wam „Bajkowy koncert” w wykonaniu Magdaleny Wasylik. Magdalena Wasylik to ikona polskiego, młodego dubbingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Swoją przygodę z muzyką i teatrem zaczęła już jako dziecko, kiedy występowała w teatrze muzycznym ROMA w Warszawie. Może pochwalić się bogatą biografią i wieloma znakomitymi rolami - zarówno w dubbingu jak i piosence.

W Polsce jako aktorka dubbingowa znana przede wszystkim z takich produkcji jak: *Kraina Lodu, Trolle, Oz: Wielki i potężny , Transformers: Wiek zagłady, Osobliwy dom Pani Peregrine, Zaczarowana oraz Minionki rozrabiają*. Jej głos pojawia się w większości „wieczorynek” oraz w takich kreskówkach jak: Świnka Peppa, Atomówki, Tom i Jerry, Scooby-Doo!, Dora poznaje Świat, a także w znanych serialach młodzieżowych jak Violetta, Austin i Ally oraz wielu innych. W swojej karierze Magdalena brała również udział w wielu programach telewizyjnych takich jak: „Must be The Music” czy „The Voice of Poland” (II edycja).

Wieloletnie doświadczenie artystki w pracy przy produkcjach dla dzieci uczyniło ją jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych głosów w branży. Imponujące osiągnięcia w dubbingu, piosence dziecięcej, a także sam fakt, że Magdalena jest niesamowicie ciepłą i lubianą osobą spowodowały, że nikt inny nie ma tak ugruntowanej i stabilnej pozycji w środowisku dubbingowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajkowy koncert noworoczny dla dzieci

Super występ, super oprawa. !!!!
Kasia 06.01.2019 11:18
Pani ładnie śpiewała. Taniec Panaasystenta był super. Poza tym nudnawy. Za mało się działo jak dla dzieci.
Ryba 05.01.2019 11:20
Spodziewałam się czegoś bardziej dla małych dzieci, miałam że sobą 7latke była zachwycona, dobrze że nie brałam 3letniego syna bo by się znudził. Ogólnie za te cenę warto, przepiękny głos nadrabiał braki estradowej choreografii i kostiumow Disneya które były miłe widziane.
Mama z dwójką dzieci 05.01.2019 09:03

Polecane z kategorii koncert