Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Balkan Night Fever Vol. 2 - Bubliczki oraz Warsaw Balkan Madness

koncert

Balkan Night Fever Vol. 2 - Bubliczki oraz Warsaw Balkan Madness

Balkan Night Fever Vol. 2 - Bubliczki oraz Warsaw Balkan Madness - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Balkan Night Fever: BUBLICZKI & WARSAW BALKAN MADNESS w Starej Piwnicy!

Zapraszamy na drugą edycję szalonej bałkańskiej imprezy Balkan Night Fever vol 2!
Już 28 października w klubie muzycznym Stara Piwnica do niezapomnianej zabawy przy bałkańskich dźwiękach porwą Was BUBLICZKI oraz WARSAW BALKAN MADNESS!

Balkan Night Fever to pierwsza w Polsce impreza, która jak cygański tabor przemierza Polskę w celu muzycznego zniszczenia kilku klubów!

Najbardziej wybuchowa, bałkańska banda BUBLICZKI ze w swoimi nowym materiałem z krążka TURBOFOLK oraz pionier balkan beats w Polsce czyli WARSAW BALKAN MADNESS gwarantują:
– koncert & impreza do wschodu słońca
– połamane nogi
– kaca
– zdarte gardła
– niespodzianki materialne i niematerialne
– utraconą godność
– DJ’scy goście

BUBLICZKI to 7 osobowa grupa hulaszczo – muzyczna z kaszubskim rytmem i zachodniopomorskim zadęciem. Od 2007 banda Bubliczków miesza bałkańską energię, cygański spontan i żydowską aurę z polską i kaszubską treścią. Grając na największych scenach world music w Polsce, sieją spustoszenie i postrach wśród wszystkich amatorów bałkańskiego groove’u. Panowie mają na koncie długogrający krążek pod sugestywnym tytułem „Opaa!” wydany w 2010 roku. W tym samym roku, zespół stworzył muzykę do spektaklu Łódzkiego Teatru „Pinokio”, pt „Historia Występnej Wyobraźni” na podstawie prozy Brunona Schulza. W krótkiej historii zespołu nie zabrakło oskarów i innych tego typu zaszczytów. W 2008 roku II miejsce na Mikołajkach Folkowych, w 2009 I miejsce na Nowej Tradycji (Festiwal Polskiego Radia) to najważniejsze dla zespołu wyróżnienia na rodzimej scenie folkowej. We wrześniu 2013 panowie wydali drugi krążek pt. „Trubalkan” który zdobył III miejsce w konkursie
Folkowy Fonogram Roku programu 2 Polskiego Radia. W 2016 świat zadrżał na wieść o nowej turbo płycie pt. TURBOFOLK!

WARSAW BALKAN MADNESS to przede wszystkim radość…. radość, która płynie prosto z magicznych melodii i rytmów muzyki Europy południowo-wschodniej. Bogate dziedzictwo cygańsko-słowiańskiej kultury półwyspu bałkańskiego zostaje przeniesione w XXI wiek. Szybkie partie trąbek i innych „dęciaków” skonfrontowane są z klubowymi beatami a przejmujące brzmienia skrzypiec czy akordeonów okraszone głębokim i pulsującym bassem. Tradycja i folk spotyka eklektyczną estetykę świata współczesnej muzyki. To roztańczony świat pełen beztroskiej zabawy, niczym w filmach Kusturicy. Każdy występ to wyjątkowy performance cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością. Łączy ze sobą elementy muzyczne jak i wizualne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Balkan Night Fever Vol. 2 - Bubliczki oraz Warsaw Balkan Madness

Koncert był genialny! :) Polecam każdemu, kto lubi skoczną muzykę! :) Mimo chorego gardła było 7 bisów! :D
szkalanka 02.11.2017 20:51
Balkan Night Fever Vol. 2 - Bubliczki oraz Warsaw Balkan Madness
Wrocław, 28.10.2017
Stara Piwnica

Polecane z kategorii koncert