koncert

Bartosz Smorągiewicz Ensamble

koncert

Bartosz Smorągiewicz Ensamble

Bartosz Smorągiewicz Ensamble - Bilety na koncert

Muzyka zespołu to zderzenie europejskiego jazzu wywodzącego się od Django Reinharda z formalizmem muzyki klasycznej oraz współczesną instrumentacją muzyki jazzowej, łączące elementy wielonarodowościowego folkloru. W oddźwięku jest ona energetyczną wirtuozerią z dodatkiem melancholii. Grupa założona przez lidera Bartosza Smorągiewicza wykonuje autorskie kompozycje, łącząc w nich elementy cygańskiego swingu, walca musette, bossy i bluesa w nowej współczesnej odsłonie. Kwartet tworzą znakomici instrumentaliści, a ich spontaniczna improwizacja powoduje entuzjastyczne przyjęcie na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bartosz Smorągiewicz Ensamble

Super udany występ, profesjonalni muzycy grają b. różnorodną muzę. Po koncercie mamy niedosyt - czas b. szybko nam upłynął. :-)
Wspaniały koncert w doborowym towarzystwie. Kwartet Bartosza Smorągiewicza w składzie: skrzypce, gitara, kontrabas i klarnet zaproponował wiele niespodzianek. Były stylizacje cygańskie, ognisty węgierski czardasz, bossa nova a nawet klasyka w nowej aranżacji i kilka kompozycji własnych. Fajne, klimatyczne brzmienia. Doskonała konferansjerka.
Bardzo dobry koncert świetnie zorganizowany.
Bardzo sympatyczni wykonawcy, ciekawa muzyka z różnych gatunków. Wieczór bardzo udany, dziękuję.
Koncert rewelacyjny. Mistrzostwo świata. Muzycy genialni. Podziwiałam ich talent i to, że ta gra sprawiała i Im radość. Najwyższe słowa uznania i podziękowania.
Bardzo nam się podobało, młodzi muzycy pełni pasji i energii. Brawo !
Absolutnie fantastyczny koncert! Znakomity!

Polecane z kategorii koncert