koncert
Bednarek

koncert

Bednarek

Bednarek - Bilety na koncert

Bednarek | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Zespół Bednarek narodził się w 2012 roku. Inauguracyjna płyta "Jestem..." została wysoko oceniona i przez ponad rok utrzymywała się w zestawieniu OLiS. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.
W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. Z kolei w 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.
Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single „List”, „Euforia” i “Sailing”. 1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka ” TALIZMAN” Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS. Wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem.
17 października 2018 roku Artysta wraz z zespołem wziął udział w projekcie MTV Unplugged , z którego wydany został album „MTV Unplugged BEDNAREK”. Warto zaznaczyć, że jest to drugi album wydany przez Artystę własnym sumptem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Ogromna dawka muzycznej energii! Mega koncert! Polecam!
Koncert był bardzo energetyczny. Kamil przekazał publiczności pozytywną energię!!! Sala Jordanki jest piękna! Polecam.
Koncert z niesamowitą energią! Brawo do wszystkich muzyków!
Koncert bardzo udany. Idealnie spędzony wieczór. Muzyka, oświetlenie, zespół, po prostu poezja. Więcej takich koncertów w Toruniu. Fajna atmosfera.
Występ rewelacyjny! Kamil Bednarek zrobił świetną imprezę, polecam!!!!
Najlepszy koncert na którym byliśmy. Kamil Bednarek razem z zespołem stworzyli super atmosferę. Bawili się zarówno młodsi jak i starsi miłośnicy jego muzyki. Niesamowity koncert, który będziemy jeszcze długo wspominać. Czekamy na więcej takich imprez.
Artysta jak zawsze dał z siebie 10000% pozytywnej energii. Show trwalo ponad 1,5h. Koncert jako miejsce oraz ochrona centrym BEZNADZIEJA. Brak mozliwosci nagrywania mimo zakupu biletu za ponad 65zl
Jestem dzień po koncercie a nadal emocje nie opadły. Kamil jest niesamowitym wokalistą, bardzo pozytywną osobą i zaraża optymizmem swoich słuchaczy. Cały koncert był pełen emocji i wielkiej radości. Bardzo sie ciesze, ze moglam brac w nim udział i zobaczyć ile radości daje Kamilowi to co robi. Oby nigdy sie nie zmieniał i zawsze był tak pozytywną osobą. Jestem najszczęśliwszą osobą, że moglam go spotkac.
Super!!! Mega energia!!!
Świetny koncert.
Energia Kamila jest niesamowita! Koncert świetny!
Koncert Mega !! Kamil jak zawsze przekazał wszystkim kupę energii i pozytywnych emocji !!! Bawiłam się SUPER !!!
Fajne miejsce i mega koncert
Kamil z zespołem cudowni! Koncert wspaniały. Akustyka świetna. Zakaz robienia zdjęć dziwny, szczególnie dla dzieciaków, które chciały mieć zdjęcie swojego idola.
Energia Kamila Bednarka rozsadziła toruńskie Jordanki!!!
Koncert super. Wykonawca extra. Zaangażowanie jak zawsze na wysokim poziomie. Nagłośnienie ok Minus brak klimatyzacji. Bądź takie ustawienie że przy scenie wg nie było jej czuć. Ogromny minus słaba ochrona. Zerowe sprawdzanie wchodzących osób, zero sprawdzania torebek, a także napoju który ze sobą zostal wniesiony. Sprawdzalnosc biletów zerowa. Co stwarza w tych czasach spore zagrożenie wiedząc jacy rozni są ludzie. Brak możliwości robienia zdjęć i nagrywania, szoook jeszcze się z tym nigdy nie spotkałam.
Koncert rewelacyjny .Kamil Bednarek pełen pozytywnej energii i miłości Od samego początku do samego końca nie pozwolil nudzić się publicznosci Koniecznie zaproście go szybciutko jeszcze raz do Torunia
Świetna zabawa. Niesamowita charyzma Kamila co potrafi oczarować i zaangażować załogę do wspólnej zabawy😀
Uwielbiam tego artystę 😃 Czekam na kolejny koncert w okolicy z niecierpliwością
Cudowny koncert, Kamil pełen wigoru, chatyzmy, zachęcający do zabawy młodych i tych starszych. Najlepszy koncert ! Już czekam na kolejny.
Super koncert. Jak zawsze fajna energia Bednarka.

Polecane