koncert Bednarek

Bednarek

koncert Bednarek

Bednarek

Bednarek - Bilety na koncert

Zespół Bednarek narodził się w 2012 roku. Inauguracyjna płyta "Jestem..." została wysoko oceniona i przez ponad rok utrzymywała się w zestawieniu OLiS. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.
W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. Z kolei w 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.
Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single „List”, „Euforia” i “Sailing”. 1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka ” TALIZMAN” Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS. Wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem.
17 października 2018 roku Artysta wraz z zespołem wziął udział w projekcie MTV Unplugged , z którego wydany został album „MTV Unplugged BEDNAREK”. Warto zaznaczyć, że jest to drugi album wydany przez Artystę własnym sumptem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bednarek

Rewelacyjny koncert!! Świetna atmosfera i ten głos! Bednarek! Bednarek!
Koncert uważam za bardzo udany. Pan Kamil emanuje bardzo pozytywną energią. W mojej ocenie jest to niezwykła osobowość w pozytywnym tego słowa znaczeniu. I jeszcze jedno słowo - Profesjonalizm
Rewelacja! Czad i ogień! Super atmosfera i kontakt! Niezapomniane przeżycie! Koncert tylko na stojąco polecam z całego serducha! Warto było poczekać na wspólną fotę z gwiazdą, której jeszcze woda sodowa nie uderzyła do głowy...
Dawno nie bawiłam się tak dobrze, Kamil porwał publiczność, pozytywna energia i nastawienie. Polecam 😀
Super występ. Kamil ma energię, którą mógłby oświetlać całe miasto!
Było fantastycznie !!!!!!!!
Super impreza i fajna lokalizacja
Super klimat k extra koncert
Koncert na bardzooooo wysokim poziomie. Mega energia i zabawa. Kamil i jego powalająca charyzma. :)
Ogółem koncert bardzo pozytywny. Niestety na balkonie kiepsko było słychać wokal.
to mój 3 koncert Kamila, zdecydowanie najlepszy! prawie 2h świetnej zabawy
Bardzo pozytywny człowiek, rewelacyjny koncert, po którym pozostaje mnóstwo pozytywnej energii. Czekam na kolejny koncert w Toruniu.
Koncert PETARDA!!! Tak, jak i sam Kamil. Rewelacja. Polecam. To była BOMBA energetyczno-muzyczna!!!!
koncert super, super zespół, super atmosfera , super Kamil!
Bardzo fajny koncert, energetyczny. Kamil świetnie śpiewał, dał z siebie wszystko. A jego zespół + raper = fenomenalni także. Polecam.
Ogromna dawka muzycznej energii! Mega koncert! Polecam!
Koncert był bardzo energetyczny. Kamil przekazał publiczności pozytywną energię!!! Sala Jordanki jest piękna! Polecam.
Koncert z niesamowitą energią! Brawo do wszystkich muzyków!
Koncert bardzo udany. Idealnie spędzony wieczór. Muzyka, oświetlenie, zespół, po prostu poezja. Więcej takich koncertów w Toruniu. Fajna atmosfera.
Występ rewelacyjny! Kamil Bednarek zrobił świetną imprezę, polecam!!!!
Najlepszy koncert na którym byliśmy. Kamil Bednarek razem z zespołem stworzyli super atmosferę. Bawili się zarówno młodsi jak i starsi miłośnicy jego muzyki. Niesamowity koncert, który będziemy jeszcze długo wspominać. Czekamy na więcej takich imprez.
Artysta jak zawsze dał z siebie 10000% pozytywnej energii. Show trwalo ponad 1,5h. Koncert jako miejsce oraz ochrona centrym BEZNADZIEJA. Brak mozliwosci nagrywania mimo zakupu biletu za ponad 65zl
Jestem dzień po koncercie a nadal emocje nie opadły. Kamil jest niesamowitym wokalistą, bardzo pozytywną osobą i zaraża optymizmem swoich słuchaczy. Cały koncert był pełen emocji i wielkiej radości. Bardzo sie ciesze, ze moglam brac w nim udział i zobaczyć ile radości daje Kamilowi to co robi. Oby nigdy sie nie zmieniał i zawsze był tak pozytywną osobą. Jestem najszczęśliwszą osobą, że moglam go spotkac.
Super!!! Mega energia!!!
Świetny koncert.
Energia Kamila jest niesamowita! Koncert świetny!
Koncert Mega !! Kamil jak zawsze przekazał wszystkim kupę energii i pozytywnych emocji !!! Bawiłam się SUPER !!!
Fajne miejsce i mega koncert
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert