koncert

Bitamina

koncert

Bitamina

Bitamina - Bilety na koncert

Grupa została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Nie przeszkadzało im, że Mateusz na co dzień mieszkał w Niemczech, gdzie spełniał się jako aktor i reżyser, a Amar z Piotrem wiele czasu poświęcali produkcji ekologicznego sera oraz warzyw. Bitamina powstała z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza, jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.

Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.

Pierwszym albumem Bitaminy były "Listy Janusza", utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo album "Plac Zabaw". Wywołał on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych oraz osób ze środowiska. Pozytywne reakcje były motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstał więc instrumentalny album "C", gdzie artyści zaprezentowali swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, łącząc przy tym jazzowy klimat z zaskakującymi samplami. Najnowsza produkcja grupy to "Kawalerka" - kontynuacja "Placu Zabaw". Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bitamina

Super zespół, koncert bardzo klimatyczny, polecam bardzo 😍
Veronicca4 04.03.2019 14:29
Było świetnie! Pierwszy raz byłem w tym miejscu i bardzo mnie zaciekawiło, a sam koncert - pierwsza klasa!
Chłopaki potrafią zrobić niezłą atmosferę! Pierwszy raz zdarzyło mi się, aby cały tłum ludzi po koncercie, kiedy już zbierał się do wyjścia śpiewał bisową piosenkę
cudowna atmosfera, ludzie śpiewali nawet w szatni po wyjściu! wspaniali artyści
Bardzo pozytywne chłopaki, tworzą rewelacyjny klimat. Koncert super!
Najlepsze przeżycie w całym życiu. Ta ekipa jest niesamowita i już nie mogę doczekać się następnego koncertu. Zgotowali nam wspaniałą atmosferę, wielce utalentowani. Po prostu cudowni. Bardzo dziękuję za ten wieczór!
Aleksandra 03.03.2019 10:07
Koncert był genialny natomiast organizacja szatni była okropna.
Występ zespołu Bitamina przeszedł moje oczekiwania. Nie tylko kawał dobrej muzyki ze świetnym wokalem. Do tego oświetlenie, które stworzyło magiczny klimat.
Oleńka 25.02.2019 10:13
Jeden z najlepszych koncertów na jakim byłam.
lolakrezolek 11.12.2017 12:12
Super miejsce i świetny koncert! Chłopaki wspaniale grają i śpiewają na żywo, gorąco polecam. Jestem pod wielkim wrażeniem działań Bohomass Lab w Kielcach, oby tak dalej!
agata 11.12.2017 11:55
MEGA! Koncert świetny, klub spoko, a chłopaki z Bitaminy są mega ziomkami, przecudownymi ludźmi! Energia roznosiła!
Amelia 10.12.2017 15:55
Najbardziej pozytywni ludzie, uosobienia muzyki, ktora graja, niesamowity kontakt z publicznoscia - po prostu milosc. Było profesjonalnie, zabawnie, uroczo, czyli lepiej niz sobie to wyobrazalam
witczvk 10.12.2017 13:00
I loved it, thank you!
marasliasli 09.12.2017 21:26

Polecane z kategorii koncert