koncert

Bułat Okudżawa

koncert

Bułat Okudżawa

Bułat Okudżawa - Bilety na koncert

Na balladach Bułata Okudżawy o miłości, godności i przemijaniu wychowało się kilka pokoleń polaków. W czasach PRL-u, kiedy pogardzano wszystkim co radzieckie Okudżawa był uosobieniem przyzwoitego Rosjanina. Przyjaźnił się z Agnieszką Osiecką. Bardzo lubił Polskę, Polaków a jego piosenki były przebojami polskiej inteligencji. Dzisiaj, kiedy tak dużo mówimy o odzyskaniu wolności pamiętajmy o tym, który był jej wielkim symbolem – symbolem wolności słowa – Bułacie Okudżawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bułat Okudżawa

Piękny występ, dziekuje.
udany występ
stasiu52 16.10.2021 19:06
Barwny i niezwykle udany koncert. Profesjonalne wykonanie i nietuzinkowe prowadzenie.
Znakomity występ, świetni muzycy. Okudżawa w bardzo przyjemnej aranżacji.
Wspaniały koncert, wykonawcy wielka klasa i kultura,.
Super koncert, wspaniali wykonawcy, nie możemy się doczekać następnego koncertu.
Występ starannie i profesjonalnie przygotowany, miłe wrażenia, piękna muzyka. Gorąco polecam.
Bardzo porywający występ. Dobre prowadzenie koncertu. Dobrze wybrane utwory. Jesteśmy pełni zachwytu. Czas upłynął szybko i w dobrej atmosferze. Polecam. Chętnie pójdę na koncert, który zespół zaprezentuje u nas w październiku z piosenkami Wysockiego.
Super, polecam każdemu , wykonanie na wysokim poziomie.
Super koncert więcej takich
Muzycznie ok, atmosfera na sali lekko drętwa
Uwielbiam piosenki Bułata Okudżawy , są mądre, z piękna muzyką. Zespół Piramidy świetny, przy tym sympatyczny śpiewający Piotr Kajetan, gitarzysci niesamowici.
znakomity, rewelacyjny koncert :) brawo Panowie!
Wspaniały koncert! Pan Piotr czarował głosem zarówno śpiewając jak i mówiąc.
Bilety zakupione dla rodziców. Ogólnie koncert bardzo się podobał chociaż zaskoczyła interpretacja...Okudżawa w wersji rockowej trochę to nie pasuje.
Fajnie, jak to w Bogarcie !
Klimatyczny klub.Niesamowita zmysłowa atmosfera.Piękny występ.Jestem pod wielkim wrażeniem.
Bardzo ciekawy występ, mam nadzieję, że Piramidy jeszcze zagoszczą w Klasztorze
Bardzo fajny koncert.
Okudżawa...Uwielbiałam Go w oryginale. Nie bardzo mogłam sobie wyobrazić, jak przedstawią Jego twórczość, tak balladową i przejmującą, młodzi polscy wykonawcy. W dodatku zupełnie mi nieznani. Było świetnie! Zabrałam ze sobą dziewczynę, która o Mistrzu Bułacie nie miała zielonego pojęcia oraz przyjaciółkę, tak samo zakochaną w starych i klasycznie wykonywanych utworach. Wszystkie byłyśmy w szoku! My,starsze, że tak też można, młodsza, że takie fajne. Nigdy by się nie spodziewała, że to takie energetyczne może być. My to samo!!!Zaskoczone niektórymi aranżacjami, śpiewające jednak z chłopakami! Nawet po rosyjsku...Toż my uczyłyśmy się tego języka tyle lat...Teraz to jeden z tych, które zawsze rozumiem, mogę mówić i inni nam go zazdroszczą. Te nowe wykonania bardzo się podobały, lider dobry w rosyjskim i wyszłyśmy zatem wszystkie bardzo zadowolone. Dziękujemy!
Koncert był fantastyczny!!! Klub powinien coś zrobić z toaletami, byłam z gośćmi z Francji - wstyd po prostu.
Ładnie chłopaki grali
Koncert rewelacja, piękne interpretacje piosenek Okudżawy.
Swietny koncert , dobry kontakt z publicznoscią.Wysoki poziom muzyczny,wspaniałe wykonanie solisty.
Po pierwsze - świetne nagłośnienie. Ne wiem, jak jest to możliwe w tak kameralnej sali, ale po raz kolejny jestem pod wrażeniem. Po drugie - to był fenomenalny koncert. Okudżawa w całkiem energetycznej, niemal rockowej aranżacji (choć refleksyjnie też bywało). Polecam muzyków, warto chodzić na ich koncerty!
Koncert był udany, ale 1,5 godziny wydaje się krótko. Bis zamiast jednego całego utworu to tylko refren z ostatniego zaśpiewanego utworu, tak aby zbyć. Poza tym w porządku.
wspaniałe 1,5 godz. Świetni wykonawcy i niesamowita interpretacja Jego utworów
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert