koncert Bułat Okudżawa

Bułat Okudżawa - A przecież mi żal

koncert Bułat Okudżawa

Bułat Okudżawa - A przecież mi żal

Bułat Okudżawa - A przecież mi żal - Bilety na koncert

Bułat Okudżawa – koncert "A przecież mi żal"… - ballady i piosenki

"A przecież mi żal" - pod takim tytułem odbędzie się koncert poświęcony twórczości wybitnego rosyjskiego artysty - Bułata Okudżawy.

Na balladach Bułata Okudżawy o miłości, godności i przemijaniu wychowało się kilka pokoleń polaków. W czasach PRL-u, kiedy pogardzano wszystkim co radzieckie Okudżawa był uosobieniem przyzwoitego Rosjanina. Przyjaźnił się z Agnieszką Osiecką. Bardzo lubił Polskę, Polaków a jego piosenki były przebojami polskiej inteligencji. Dzisiaj, kiedy tak dużo mówimy o odzyskaniu wolności pamiętajmy o tym, który był jej wielkim symbolem – symbolem wolności słowa – Bułacie Okudżawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bułat Okudżawa - A przecież mi żal

Koncert był udany, ale 1,5 godziny wydaje się krótko. Bis zamiast jednego całego utworu to tylko refren z ostatniego zaśpiewanego utworu, tak aby zbyć. Poza tym w porządku.
wspaniałe 1,5 godz. Świetni wykonawcy i niesamowita interpretacja Jego utworów
Wspaniała atmosfera. Wykonawcy z najwyższej półki, wspaniałe interpretacje, Pani prowadząca z taktem i umiarem. Po prostu niezapomniany wieczór!!! No i niezwykły duet: Dominika i Andrzej.Po prostu uczta dla ducha. Polecam wszystkim. Nawet tym, którzy nie bardzo wiedzą, kto to był Bułat Okudżawa.
rewelacja!!!!!
Bardzo piękny koncert. Polecam
Piękny koncert....żal, że tak krótki.
Spektakl znakomity, nastrój i klimat niepowtarzalny. Tylko należałoby powtórzyć za Bułatem: "a przecież mi żal" ...że tak krótko trwał, bo słuchać tych tekstów w takim wykonaniu chciałoby się znacznie dłużej
Muzyka broni się sama, ballady Okudżawy są piękne i ponadczasowe. Koncert pozostawił jednak pewien niedosyt, mimo sławnych wykonawców, znanych gwiazd, miałam wrażenie że śpiewającym zabrakło ducha i pasji. Ot, każdy zaśpiewał swoje i tyle. A pomysł pod tytułem cała sala spiewa z nami uwazam za całkiem chybiony. Ballady Okudzawy to poezja spiewana, a nie przyspiewki na wieczorku w sanatorium. Mimo wszystko byl to mily wieczor.
Klimatyczne spotkanie; p. Zamachowski - znakomity, p. Opania i Machalica stworzeni do śpiewania ballad Okudżawy. Aktorzy zdecydowanie lepiej oddali klimat ballad niż śpiewająca para akompaniująca sobie na gitarach.
Świetny koncert ponadczasowej poezji Bułata Okudżawy w znakomitych wykonaniach - szczególnie Zbigniew Zamachowski!
darekw 08.11.2016 15:35
występ wspaniały. wykonanie rewelacyjne. Jedyny ogromny minus to czas występu nieadekwatny do ceny biletów. Uważam , że za bilety w cenie 130 zł należy się coś więcej niż 1 godz. 20 minut. Niektórzy widzowie jechali z odległych zakątków kraju , żeby usłyszeć te utwory i tak jak ja, czują wielki niedosyt.
Utwory Bułata Okudżawy a także ich wykonanie przez znakomitych artystów, a w szczególności duetu D. Żukowska i A Korycki - może budzić tylko podziw
SUPER Dominika Zukowska i Korycki pieknie !!!!!
Występ super - dopracowany, atmosfera bardzo miła.
Koncert dobry, lecz za krótki. Akustyka do poprawienia.
Swietna impreza. Korycki, Żukowska zadbali o super atmosere
Z najwyższej półki: wspaniali aktorzy śpiewający najbardziej znane ("Modlitwa") i mało znane (o mądrych i głupich) piosenki Mistrza; aranżer, pianista i szef zespołu akompaniującego Janusz Bogacki; gitarzysta duetu Dominika i Andrzej.
Super merytorycznie choć troche krótko
Świetny wieczór ,ale w mojej opinii standardowo powinny być dwie części z przerwą 10-15min.1h15 to trochę za mało za 130pln. I jeszcze jeden mały niuans , Pani Celińskiej nie było przy ukłonach końcowych ............. publiczności należy się również trochę szacunku po głośnych owacjach dla w/w.
Koncert przecudny. Wykonawcy - najwyższa klasa. Polecam serdecznie.
Artyści zorganizowali sobie chałturę.Owszem, świetny Opania i Celińska,ale w sumie zaśpiewali 4 piosenki, natomiast głównie słuchaliśmy produkcji gitarowych i wokalnych nieznanej pary, która prezentowała poziom z ogniska harcerskiego. Szkoda Okudżawy!
Duet Żukowska/Korycki jak zawsze bardzo dobry (szczególnie Pani Dominika). Pani Maria Szabłowska - doskonały fachowiec: wiedza, swoboda bycia na scenie, ładna polszczyzna. Pan Opania i Pani Celińska też bardzo dobrzy, ale usytuowałbym ich nieco poniżej duetu. Takie moje uszeregowanie wynika chyba głównie z tego, że Pani Celińska i Pan Opania są przede wszystkim aktorami a mniej piosenkarzami, natomiast duet Żukowska/Korycki to piosenkarze. A spektakl wczorajszy to jednak koncert piosenek i duet moim zdaniem prezentował się zdecydowanie lepiej. Pozostali wykonawcy mieli chyba za zadanie dostarczyć tylko "nazwiska".
Niewiele ponad dziesięcioro wykonawców, dobrych i bardzo dobrych, choć nie zawsze czujących specyfikę ballad Okudżawy. Dobry zespół muzyczny. Konferansjer ? zbyt rozgadany. Przedstawienie nie było wystawne, brak scenografii. Cena biletu ? 120 zł ? nie odpowiadała jakości usługi. Ciasne rzędy.
"A przecież mi żal" - tytuł spektaklu dokładnie odzwierciedla wrażenia po wyjściu z teatru... żal straconego czasu na podrzędne przedstawienie, którego nie uratowali nawet Joanna Trzepiecińska i Marian Opania - najlepsi na scenie. Żal...

Polecane z kategorii koncert