koncert

Byle nie o miłości - piosenki Agnieszki Osieckiej

koncert

Byle nie o miłości - piosenki Agnieszki Osieckiej

Byle nie o miłości - piosenki Agnieszki Osieckiej - Bilety na koncert

DZIEŃ MATKI W TEATRZE
Koncert "BYLE NIE O MIŁOSCI"

Z okazji dnia matki zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek Agnieszki Osieckiej połączony z projekcją fragmentów wywiadów z udziałem Poetki.
Wystąpi trio wspaniałych muzyków. Zaśpiewa subtelna wokalistka Nula Stankiewicz, obdarzona piękną barwą głosu, której znakiem rozpoznawczym jest łączenie poezji i jazzu. Na scenie będą jej akompaniowali wirtuoz gitary i kompozytor Janusz Strobel oraz Andrzej Jagodziński, wybitny pianista jazzowy, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród oraz koncerty niemal na całym świecie. Tym razem, aby upamiętnić 20-lecie śmierci wspaniałej poetki Agnieszki Osieckiej, stworzyli recital o dość przewrotnym tytule: Byle nie o miłości. To koncert zarówno dla tych, którzy lubią nucić ponadczasowe przeboje poetki, jak i dla wszystkich ciekawych oryginalnych interpretacji znanych utworów. To recital, w którym nie brakuje znanych przebojów, ale są także piosenki mało popularne. Koncert składa się z kilkunastu różnorodnych utworów, miniaturowych opowieści, prezentowanych w nieprzypadkowej kolejności. Między piosenkami nie zabraknie także samej Agnieszki Osieckiej, koncert uświetnią bowiem projekcje multimedialne archiwalnych filmów oraz zdjęć o życiu i twórczości artystki.
Nula Stankiewicz – wokal
Janusz Strobel – gitara, aranżacje
Andrzej Jagodziński – fortepian, akordeon

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Byle nie o miłości - piosenki Agnieszki Osieckiej

Niestety wszystkie piosenki śpiewane na jedno kopyto , zero emocji ...
GENIALNI ARTYŚCI !
Piękny wieczór.
Po śmierci Agnieszki Osieckiej Magda Umer z Agatą Passent przygotowały fantastyczny koncert z udziałem wielu artystów wykonawców piosenek Agnieszki.Natomiast p.Stankiewicz zaskoczyła recitalem smutnym, niekoniecznie oddającym klimat twórczości Agnieszki Osieckiej.Nawet "Małgośka" w jej interpretacji była żałosna.Mnie nie zachwyciła
koncert trochę nudny, zbyt mało znanych i lubianych piosenek
Znakomity koncert. Wspaniały głos Nuli Stankiewicz i akompaniament dwóch mistrzów - Janusza Strobla i Andrzeja Jagodzińskiego. Wszystko to z duchową obecnością Agnieszki Osieckiej i jej poezji. Utwory przeplatane archiwalnymi wypowiedziami Agnieszki Osieckiej. Uczta muzyczna i poetycka. Koncert obowiązkowy
"Byle nie o miłości" a jednak ... Naprawdę udany wieczór z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Tymi znanymi i tymi mniej znanymi a równie pięknymi. Pani Stankiewicz obdarzona jest pięknym, aksamitnym głosem, świetnie wpisującym się w piosenkę poetycką. Muzycy akompaniujący również stanęli na wysokości zadania. Z czystym sumieniem mogę polecić, więc polecam.
Recital bardzo monotonny, brakowało mi utworów,które są bardziej znane i trochę zabrakło żywiołowości.
Genialny występ, od pierwszej piosenki wykonawcy stworzyli cudowną atmosferę. Dziękuję że mogłam to przeżyć.

Polecane z kategorii koncert