koncert

CEZIK & KlejNuty - KAMERALNY AKT SOLOWY

koncert

CEZIK & KlejNuty - KAMERALNY AKT SOLOWY

CEZIK & KlejNuty - KAMERALNY AKT SOLOWY - Bilety na koncert

Po udanej, debiutanckiej wyprawie solowej w roku 2012, CeZik i jego KlejNuty wracają na trasę!

Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach.

Pomimo iż akt jest solowy, CeZik sam na scenie nie jest. Śpiewa Krzysiu, gra Marcin Najman, Oksana tańczy dla niego, a publiczność wskakuje na scenę, by wziąć to k***a kurę. Nie wspominając już o chóralnym wyzywaniu CeZika od rowerowych elementów!

Czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmieniają się w saksofon. Nie brakuje również rytmicznie dudniącej perkusji. Jest też szajka, czyli CeZik z zastępem swoich bliźniaków!

Jeśli lubisz CeZika - przyjdź.

Jeśli nie lubisz - też przyjdź... może zmienisz zdanie ;)

Przed koncertem Cezika zagra PETER J. BIRCH

Polska, Czechy, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy i Niemcy – w tych krajach koncertował. Wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach – zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już prawie 200 koncertów, a ma raptem 22 lata! Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Aktualnie promuje swój debiutancki, wydany w tym roku album „When The Sun’s Risin’ Over The Town”. Płyta zebrała bardzo pochlebne recenzje w polskiej prasie.

Peter sprawnie porusza się w ramach obranej estetyki. Czuje folk. Ma go w genach! Może to nieślubne dziecko Boba Dylana i Joni Mitchell? – Angelika Kucińska, „Przekrój”

Kapitalnie stopniuje napięcie i buduje nastrój. Aż trudno uwierzyć, że ten kawał dojrzałej muzyki nagrał chłopak, który ma dwadzieścia parę lat. – Robert Sankowski, „Gazeta Wyborcza”

Koncert z limitowaną ilością miejsc!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje CEZIK & KlejNuty - KAMERALNY AKT SOLOWY

Świetny występ. Doskonała organizacja. Wszystko na plus :-)
Rewelacyjny koncert! świetny support
Cezik - rewelacja, organizacja koncertu bezbłędna - polecam
Koncert był rewelacyjny, CeZik ma genialny kontakt z publicznością, mam nadzieję, że niedługo znów zawita do Warszawy
Heluna 06.06.2014 16:41
Najlepszy koncert na jakim dotychczas byłam. Support był tylko średni, ale to nie wina wykonawcy. Polecam każdemu kto szuka propozycji na ciekawie spędzony wieczór.
GENIALNA IMPREZA!!! :D
mruffka 06.06.2014 10:49
Cezik... rewelcja! Doskonała zabawa,genialny kompozytor,pomysłowe i śmieszne teksty, muzyka tworzona na żywo. Bawiłem się wyśmienicie :)
zadrapandura 06.06.2014 09:09
CeZik pozamiatał :)

Polecane z kategorii koncert