koncert

Candy Dulfer @ Band

koncert

Candy Dulfer @ Band

Candy Dulfer @ Band - Bilety na koncert

Koncert organizowany w ramach Deutsche Bank Invites Ladies' Jazz on Tour

CANDY DULFER królowa smooth jazzowego saksofonu i ulubiona saksofonistka Prince’a po długiej przerwie znowu zagra w Warszawie.
Jej koncert 21 listopada w Sali Kongresowej jest częścią projektu Deutsche Bank Invites Ladies’ Jazz on tour.

Candy Dulfer zaczęła swoja karierę bardzo wcześnie bo już w wieku 7 lat.
Swój debiutancki album Saxuality, który został nominowany do Grammy i sprzedał się w nakładzie ponad miliona kopii Artystka nagrała mając 19 lat.
Jej czwarta płyta For the love of you była wielkim przebojem w Stanach Zjednoczonych i gościła ponad 40 tygodni na listach Billboardu. Wszystkie solowe płyty Candy Dulfer sprzedały się w nakładzie ponad 2.500.000 egzemplarzy.

Wśród muzyków, z którymi Candy Dulfer zagra 21 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie warto zwrócić szczególna uwagę na dwóch, którzy podobnie jak Artystka wcześniej współpracowali z Princem.

Chance Howard to wokalista i klawiszowiec znany ze swojej współpracy z zespołem The Time. Artysta pracował jako producent i muzyk z takimi Artystami jak Gladys Knight, Alexander O'Neal i Patti LaBelle. Chance Howard w roku 2004 dołączył do zespołu Prince i grał z nim razem z Candy podczas trasy Musicology.Z Princem grał równiez na płycie pod tym samym tytułem. Chance Howard od 2005 roku na stałe współpracuje z Candy Dulfer. Chance Howard wniósł znaczący wkład do najnowszej płyty Candy zatytułowanej Candy Store występując na niej jako wokalista, basista, kompozytor i producent.

Kirk A. Johnson to perkusista, który zaczynał swoja karierę we wczesnych latach dziewięćdziesiątych jako tancerz i choreograf Prince'a.Wystąpił z nim w filmie Purlpe Rain jako tancerz i choreograf. Wkrótce potem jednak zasiadł za perkusją. W latach 1996-2000 koncertował na całym świecie z Princem , z którym również wystąpił w filmie Graffity Bridge.
Kirk A. Johnson współpracował też jako muzyk i producent z takimi Artystami jak Chaka Khan i Boyz II Men. Kirk z Candy Dulfer koncertował już w USA Europie i Japonii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Candy Dulfer @ Band

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert