koncert

Carrion

koncert

Carrion

Carrion - Bilety na koncert

Koncert promujący najnowszy krążek radomskiej grupy CARRION
"DLA IDEI TOUR 2014"

Zagrają:
- CARRION
- bonemud
- MILCZENIE OWIEC

Carrion - polski zespół rockowy założony w 2003 roku w Radomiu.

Grupę tworzą:
* Kamil „Hans” Pietruszewski - wokal
* Mariusz „Vikol” Wiązowski - gitara, wokal
* Adrian „Adi” Plech - bas
* Dariusz „VanChesco” Wancerz - klawisze
* Marcin „PtaQ” Szpak - perkusja

Zespół Carrion powstał na początku 2003 roku w Radomiu.

Rok później, 25 listopada 2004 roku miała miejsce oficjalna premiera pierwszej EP’ki zespołu pt. „L.A.F.F.C.”, na której znalazły się 3 utwory oraz prezentacja multimedialna zawierająca wideoklip „Zapach szarości”.

W styczniu 2005 roku teledysk wszedł na listę „DeTonacja” w telewizji ITV, gdzie utrzymywał się przez 2,5 miesiąca. W tym samym czasie, utwór ukazał się również jako propozycja do listy przebojów Trójki.

W marcu 2006 zespół dostał zaproszenie do programu „Muzyka na żywo” w TVP (wywiad oraz fragment warszawskiego koncertu). Również w tym roku, Carrion zdobył wiele nagród (I miejsce na festiwalach: Malborski Przegląd Muzyczny w Malborku, Morrock ’06 w Morągu, I Małopolski Festiwal Rockowy w Brzesku, Muzyczna Jesień w Sierpcu, II miejsce na Muzycznej Jesieni w Grodkowe i nagrodę publiczności na Festiwalu Zderzak w Zgierzu).

W 2007 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią MJM Music PL. 30 sierpnia tego roku ukazał się debiutancki album nazwany po prostu „Carrion”. Krążek promowały single: „Trzy słowa…”, „Trudno uwierzyć” (do których zostały nakręcone wideoklipy) oraz „Betel” i cover Black’a „Wonderful Life”. Utwory można było usłyszeć w większości radiostacji (m.in. Trójka oraz Jedynka PR, Radio Dla Ciebie, Antyradio).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Carrion

Cudowny występ ,fajne chłopaki ! Muzyka taka energetyczna ,że do dziś boli mnie szyja. Będziemy śledzić karierę ,wielkie dzięki i BUZIAKI
Niestety głośną muzyką nie zagłuszy się braku dobrego wokalu. Stare utwory i były wokalista tworzyli klimat. Chłopaki z zespołu nie grają chyba dla zabawy. Zero uśmiechu luzu czy bisów. Szkoda bo jakiś tam pomysł na siebie mają, ale kariery juz nie zrobią. Za to klub Bogart niezły choć w odludziu miejscu.
Wspaniały Koncert :) Jak najwięcej takich poproszę ;-)
Alexia 27.10.2014 21:46
Małe opóźnienie na początku, ale potem to już tylko jazda, jazda, jazda ;).

Polecane z kategorii koncert