Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Chansons de Paris

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Chansons de Paris


Jak działają recenzje?
Najpierw plusy: fajna choreografia, dobre głosy (zwłaszcza żeńskie) - dawno ie słyszałem tak dobrego Milorda (choć zabrakło Akordeonisty), scenografia akceptowalna. Minusy: a właściwie jeden wielki minus za nagłośnienie. Skandalicznie głośne. Ktoś uznał chyba - oczywiście błędnie - że im głośniej tym lepiej. Jak tylko zaczął się koncert przesiadłem się na brzeg rzędu, żeby nie siedzieć na wprost głośnika. Potem włożyłem sobie do uszu prowizoryczne zatyczki i dopiero to pozwoliło mi zejść poniżej progu bólu i dotrwać do końca. Zbyt wysokie wysterowanie głośników zniekształcało głosy śpiewających. Niektórych kwestii w ogóle nie było słychać. Czy poszedłbym na ten spektakl raz jeszcze ? Przy innym nagłośnieniu z przyjemnością.
Piotr 06.05.2024 15:12
Występ poprawny, ale nie do końca dopracowany. Artyści wykonywali utwory, jakby się gdzieś spieszyli. Rozumiem, że widownia była zapełniona tylko do połowy, ale widzowie bardzo chętnie wchodzili w interakcję ze "sceną", na koniec wszyscy wstali, klaskali, śpiewali i tańczyli podczas jednego krótkiego bisu; Wyraźnie było widać, że wszyscy liczyli na więcej. Spektakl był zbyt drogi w stosunku do długości trwania oraz jakości występów. Muzycy (zwłaszcza klawiszowiec) dali z siebie chyba najwięcej.
KaHa 05.05.2024 14:38
Znakomity występ!
04.05.2024 08:57
Widowisko niedopracowane. Zamiast ,,kartonowej'' scenografii proponowałabym wykorzystanie zdjęć paryskich uliczek, mostów, Sekwany. Balet sprawiał wrażenie przypadkowo zebranych tancerek. Fatalne nagłośnienie. Zbyt głośna perkusja. Mało inteligentna konferansjerka. Bilety nieadekwatne do poziomu. Nie doceniliście Państwo publiczności, która zna i kocha francuskie piosenki. Skąpe stroje i oślepiające światła nie podniosą poziomu. Nie tego oczekiwaliśmy.
Barbara 16.01.2024 13:54
Świetnie dobrany repertuar, były i klasyki i nowsze utwory.
ZbyszQ 31.12.2023 16:31
Występ mnie nie zachwycił, podkład muzyczny bardzo toporny wręcz nie współgrał z wokalami . Scenografia bardzo przeciętna, stroje baletu jak z klubu nocnego. Wokale ładne,ale nie zachwyciły. Zabrakło elegancji i szyku.
Elżbieta 31.12.2023 08:51
Wybór piosenek trafiony, zaśpiewane poprawnie, ale cały koncert mało dopracowany, dosyć słaby. Najbardziej drażnił mnie zespół pań, które tańczyły. Mało profesjonalnie.
Ivo 30.12.2023 16:11

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • Najpierw plusy: fajna choreografia, dobre głosy (zwłaszcza żeńskie) - dawno ie słyszałem tak dobrego Milorda (choć zabrakło Akordeonisty), scenografia akceptowalna. Minusy: a właściwie jeden wielki minus za nagłośnienie. Skandalicznie głośne. Ktoś uznał chyba - oczywiście błędnie - że im głośniej tym lepiej. Jak tylko zaczął się koncert przesiadłem się na brzeg rzędu, żeby nie siedzieć na wprost głośnika. Potem włożyłem sobie do uszu prowizoryczne zatyczki i dopiero to pozwoliło mi zejść poniżej progu bólu i dotrwać do końca. Zbyt wysokie wysterowanie głośników zniekształcało głosy śpiewających. Niektórych kwestii w ogóle nie było słychać. Czy poszedłbym na ten spektakl raz jeszcze ? Przy innym nagłośnieniu z przyjemnością.

    Piotr 06.05.2024 15:12


  • Znakomity występ!

    04.05.2024 08:57


  • Świetnie dobrany repertuar, były i klasyki i nowsze utwory.

    ZbyszQ 31.12.2023 16:31