koncert

Charytatywny koncert Stowarzyszenia Sue Ryder - Magda Umer

koncert

Charytatywny koncert Stowarzyszenia Sue Ryder - Magda Umer

Charytatywny koncert Stowarzyszenia Sue Ryder - Magda Umer - Bilety na koncert

Koncert charytatywny "GŁOSY DLA HOSPICJUM" Stowarzyszenia Sue Ryder. W tym roku na koncert do Filharmonii Pomorskiej 3 października zaprosiliśmy Magdę Umer wraz z zespołem. Artystka zaśpiewa znane, piękne piosenki do tekstów m.in. Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego czy Andrzeja Poniedzielskiego.

Cel tegorocznego koncertu:
uzbieranie brakującej kwoty na zakup specjalistycznego samochodu do przewozu chorych i niepełnosprawnych - to najpilniejsza rzecz na dziś, aby pomóc 40 dzieciom z hospicjum domowego Sue Ryder i blisko 70 dzieciom leczonych respiratorem, żeby dojechać na leczenie i rehabilitację. Przewóz zwykłymi samochodami dla niepełnosprawnych jest w tych przypadkach niemożliwy, dzieci wymagają specjalistycznego transportu, który jest obecnie w Bydgoszczy niedostępny.
Gorąco polecam i zachęcamy do zakupu biletów-cegiełek na ten szczytny cel.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Charytatywny koncert Stowarzyszenia Sue Ryder - Magda Umer

Koncert, jakiego się spodziewałam. Perfekcyjnie przygotowany, perfekcyjnie wykonany. Polecam.
Pani Magda, moja ulubiona Artystka od wielu lat jest w świetnej formie, a to co pokazała daje pożywkę do jeszcze większego uwielbienia
właściwa gwiazda występu z profesjonalnym zespołem muzyków jedynie lista darczyńców powinna być do informacji w mediach bez wymieniania na koncercie
Za krótko !Magdy Umer mogłabym słuchać i słuchać .Jej muzycy sa rewelacyjni,a Pan na akordeonie grający tak wczuwa sie w muzykę jak Pianiści grający Chopina. Wczorajszy wieczór to był balsam dla mojej duszy.

Polecane z kategorii koncert