koncert

Charytatywny koncert Stowarzyszenia Sue Ryder - Magda Umer

koncert

Charytatywny koncert Stowarzyszenia Sue Ryder - Magda Umer

Charytatywny koncert Stowarzyszenia Sue Ryder - Magda Umer - Bilety na koncert

Koncert charytatywny "GŁOSY DLA HOSPICJUM" Stowarzyszenia Sue Ryder. W tym roku na koncert do Filharmonii Pomorskiej 3 października zaprosiliśmy Magdę Umer wraz z zespołem. Artystka zaśpiewa znane, piękne piosenki do tekstów m.in. Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego czy Andrzeja Poniedzielskiego.

Cel tegorocznego koncertu:
uzbieranie brakującej kwoty na zakup specjalistycznego samochodu do przewozu chorych i niepełnosprawnych - to najpilniejsza rzecz na dziś, aby pomóc 40 dzieciom z hospicjum domowego Sue Ryder i blisko 70 dzieciom leczonych respiratorem, żeby dojechać na leczenie i rehabilitację. Przewóz zwykłymi samochodami dla niepełnosprawnych jest w tych przypadkach niemożliwy, dzieci wymagają specjalistycznego transportu, który jest obecnie w Bydgoszczy niedostępny.
Gorąco polecam i zachęcamy do zakupu biletów-cegiełek na ten szczytny cel.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert, jakiego się spodziewałam. Perfekcyjnie przygotowany, perfekcyjnie wykonany. Polecam.
Pani Magda, moja ulubiona Artystka od wielu lat jest w świetnej formie, a to co pokazała daje pożywkę do jeszcze większego uwielbienia
właściwa gwiazda występu z profesjonalnym zespołem muzyków jedynie lista darczyńców powinna być do informacji w mediach bez wymieniania na koncercie
Za krótko !Magdy Umer mogłabym słuchać i słuchać .Jej muzycy sa rewelacyjni,a Pan na akordeonie grający tak wczuwa sie w muzykę jak Pianiści grający Chopina. Wczorajszy wieczór to był balsam dla mojej duszy.

Polecane