koncert

Chuc Frazier Trio (USA)

koncert

Chuc Frazier Trio (USA)

Chuc Frazier Trio (USA) - Bilety na koncert

Chuc Frazier jest amerykańskim artystą pochodzącym z Houston w Teksasie. Gitarzysta, wokalista, kompozytor, showman, prezentujący swój własny ekspresyjny styl. Na gitarze zaczął grać w wieku 13 lat (jego dziadek, pracując jako pomocnik na ranczu, znalazł pod snopem siana starą gitarę akustyczną , był to pierwszy instrument Chuc’a!). W wieku 15 lat grał w Houston, Austin, Dallas i okolicznych miejscowościach. Przełomowym momentem w karierze Chuc’a była współpraca z zespołem legendarnego gitarzysty Sonny’ego Sharrock’a.

Większość muzyki prezentowanej przez Chuck’a to jego własne kompozycje, będące połączeniem soul’u, blues’a, jazz’u, hip-hop’u i rock’a.

Duży wpływ na jego twórczość miał Albert Collins, wspaniały gitarzysta z Teksasu.

Nawiązuje również do takich artystów jak Taj Mahal, Howlin Wolf, Prince, Curtis Mayfield i oczywiście Jimi Hendrix.

Wszyscy ci muzycy mieli duży wpływ na jego kompozycje. Chuck występował/nagrywał z wieloma znanymi muzykami, między innymi Tim’em Scott’em McConnell’em (Ledfoot), Keith’em Levene (PIL), Pawłem Mąciwodą (Scorpions), Ted’em Parsons’em (Prong) i Madcon’em.

Chuck prezentuje nowy, interesujący i oryginalny styl muzyczny, łącząc elementy bluesa, reggae, techno, hip-hop’u i metalu. Chuck jest doskonałym muzykiem, jego koncerty po obu stronach oceanu cechuje niesamowita energia, szczerość i świetny kontakt z publicznością!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Chuc Frazier Trio (USA)

Świetny, kameralny koncert. Artyści dali nam pokaz niezwykłych umiejętności, ich partie solo to prawdziwe emocje wibrujące w powietrzu. Elektryzujące! doskonałyrelakssixseasons
Bardzo dobry występ, pełen energii wykonawca i jego zespół!

Polecane z kategorii koncert