koncert

Chwytaj dzień - największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus

koncert

Chwytaj dzień - największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus

Chwytaj dzień - największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Śpiewający aktor, gwiazda topowych musicali, szerokiej publiczności znany z Biesiad Zbigniewa Górnego, Kabaretu Olgi Lipińskiej i grupy Tercet, czyli kwartet (którą tworzy z Hanną Śleszyńską, Piotrem Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą) oddaje hołd wielkiemu artyście. Koledze z estrady.

Rozmus i Wodecki spotykali się dziesiątki razy, podczas różnych występów estradowych, w kraju i za granicą.

W spektaklu „Chwytaj dzień” Robert Rozmus – wykonując najsłynniejsze piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego – wspomina te spotkania, przywołuje ludzi i miejsca. Prezentuje, nie tylko część bogatej twórczości Wodeckiego, wybitnego muzyka i kompozytora, ale także pokazuje go od bardziej prywatnej strony – jako świetnego kompana i przyjaciela, otwartego, skromnego człowieka, przemierzającego tysiące kilometrów, by nie zawieść swojej publiczności.

Siłą projektu, oprócz wokalu Rozmusa, są aranże nagrane z udziałem orkiestry kierowanej przez Tomka Szymusia (autorami aranży są Tomasz Szymuś i Kuba Lubowicz). Do udziału w spektaklu Rozmus zaprosił utalentowaną altowiolistkę, multiinstrumentalistkę i wokalistkę Oliwię Kędziorę, która występowała m.in. u boku Edyty Górniak, Roda Stewarta, Placido Domingo, Andrei Bocellego, Maryli Rodowicz, Waldemara Malickiego i właśnie Zbigniewa Wodeckiego.

Realizatorzy:
Scenariusz Robert Rozmus
Opieka reżyserska Zbigniew Rybka
Aranżacje muzyczne Tomasz Szymuś, Jakub Lubowicz

Obsada
Robert Rozmus – śpiew
Oliwia Kędziora - altówka, śpiew

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Chwytaj dzień - największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus

Wspaniale wydarzenie. Cudowny Pan Robert i Pani Oliwia.
GosiaRo 26.07.2021 08:41
Pan Robert i Pani Oliwia z bagażem doświadczenia scenicznego - wspaniali, dograni, będący na scenie razem, współistniejący i uzupełniający się. dla mnie bomba. Wierzę, że z upływem czasu i kolejnymi występami ekipa obsługująca muzykę i tło sceny zacznie dorównywać wykonawcom. Przecież każdy kiedyś był na etapie nauki zawodu.
Barbara Zofia 14.10.2020 12:40
Świetny koncert!!!!. Piękne piosenki w super wykonaniu. Zdecydowanie warto posłuchać takiego koncertu na żywo. Pan Rozmus doskonale zastępuje oryginalne wykonanie P. Wodeckiego. Charyzmatyczny facet, z ogromem pozytywnej energii. Wisienką na koncertowym torcie jest Pani Oliwia, która śpiewa i gra razem z P. Rozmusem (nie zapamiętałam nazwiska). Utalentowana, piękna dziewczyna, a kiecki ma obłędne:) Polecam, fantastyczny wieczór z super duetem!
Joanna 12.10.2020 15:01
Bardzo ładny występ, duet pięknie śpiewał. Pan Robert przesympatyczny artysta
Alicja 11.10.2020 19:09

Polecane z kategorii koncert