koncert

Cisza Jak Ta

koncert

Cisza Jak Ta

Cisza Jak Ta - Bilety na koncert

Są wyjątkowym zjawiskiem na scenach Krainy Łagodności.

Gdziekolwiek się pojawią - tam oczekują ich wierni słuchacze, mimo, że nie zabiegają o wsparcie mediów. Rzadko można spotkać ich w radiu, w telewizji też nie goszczą prawie wcale, a mimo to miłośników zespołu Cisza Jak Ta ciągle przybywa.
Nawiązują do najlepszych tradycji poezji śpiewanej, rodem z poetyckiego świata wrażliwości Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy czy Wolnej Grupy Bukowina.
Swą muzyką niosą radość i uśmiech, ale także refleksję i zadumę.
Poezją zdają się oczyszczać świat z brudu, smutku i zła.
Czynią to w sposób mistrzowski, niezwykle otwierając się od początku koncertu na świat i słuchaczy - dlatego świat życzliwości słuchających zawsze stoi dla nich otworem.
Niezwykłym wdziękiem i bezpretensjonalnością zjednują sobie przyjaciół, którzy z uśmiechem lub zadumą spijają z ich ust słowa największych polskich poetów.
To pieśni sercem pisane.

A na koncertowym "pokładzie" Ciszy: trzy gitary, delikatna perkusja, flet, skrzypce i pięć odmiennych głosów splatające słowa i dźwięki w urozmaiconą całość.
Do tego zawsze towarzyszący zespołowi Juno - pies zespołowy, ulubieniec Publiczności w całym kraju, traktowany przez zespół i słuchaczy jako członek Ciszowej rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Cisza Jak Ta

Świetny koncert, kameralny, sentymentalny, ale z żartem. Naprawdę dawno tak dobrze się nie bawiłam. Uczta dla ducha. Klimatyczny nastrój poezji śpiewanej przez Ciszaki - to jest to. Artyści czują się dobrze na scenie, są naturalni, są sobą, a co za tym idzie, nie tworzą nawet w minimalnym stopniu granicy między sceną a widownią. Przybywajcie do nas częściej. Jesteście świetni!!! Organizacja koncertu również nie budzi żadnych zastrzeżeń.
Pięknie, klimatycznie, aż szkoda było się rozstać.
Wspaniały występ, niezwykle inteligentni i dowcipni artyści, którzy mimo głównie lirycznego repertuaru, z klasą wprowadzili odpowiednią dawkę humoru. Trzeba też podkreślić wielką umiejętność a przede wszystkim chęć nawiązania kontaktu z publicznością. Jeszcze raz wielkie brawa. ... I ta cudowna maskotka zespołu, nigdy nie widziałam tak bardzo zsocjalizowanego psa.
Świetny, pełen energii koncert
Super atmosfera. Zespół ma świetny kontakt z słuchaczami. Piękne aranżacje.

Polecane z kategorii koncert