koncert

Cugowscy - Zaklęty Krąg

koncert

Cugowscy - Zaklęty Krąg

Cugowscy - Zaklęty Krąg - Bilety na koncert

Formacja CUGOWSCY to najnowszy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha tworzących zespół Bracia.

Krzysztof Cugowski jako wybitny polski wokalista od 40 lat zachwyca swoim głosem zarówno polską, jak i zagraniczną publiczność, dzięki czemu na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Jego synowie, Piotr i Wojciech Cugowscy, od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia – obecnie jednego z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Mają na swoim koncie cztery płyty, a ich ostatni album w ubiegłym roku pokrył się platyną.

Przez skrzyżowanie muzycznych dróg ojca i synów powstało energetyczne trio Cugowskich, które na początku 2016 roku rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinny band wsparli m.in. muzycy zespołu Bracia. Album „Zaklęty krąg” swoją premierę miał 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt ostatniego półrocza!

Obecnie zespół CUGOWSCY startuje z trasą koncertową „Zaklęty krąg”, promującą album. Projekt „Zaklęty krąg” wyróżnia się swoją różnorodnością. Podczas koncertów nie zabraknie hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, ani rhythm'n'bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. Dodając do tego szczyptę przebojowości, można śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych, klimatycznych i pełnych rockowej energii wydarzeń 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane koncerty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Cugowscy - Zaklęty Krąg

Koncert wspaniały, jednak hala beznadziejna. Pomijam niewygodne krzesła i niebezpieczne balkony. Tam po prostu nie było słychać. Musiałam mocno wytężać słuch żeby rozróżnić w jakim języku śpiewają muzycy. Panowie dali czadu, bardzo mi się podobało. Niestety bilety kupiłam w celu posłuchania, a nie popatrzenia dlatego więcej biletu nie kupie jeśli impreza będzie w hali MOSiR w Kielcach.
Koncert jak najbardziej udany, polecam każdemu
Porażka- sam występ bardzo udany ale organizacja woła o pomstę do nieba! Wykupione miejscówki na trybunach były zajęte- siedzące na moich miejscach panie stwierdziła,że ich to nie interesuje bo one mają bilety z firmy - ani ochrona ni organizatorzy nie raczyli zainteresować - odmówili nawet podejścia do osób siedzących na moich miejscach. Skandal. Takich osób było mnóstwo! Ostatecznie siedzieliśmy na innych(tańszych) miejscach - zgłaszam reklamację organizatorom. Sam występ bardzo pozytywnie.
Sam występ spełnił oczekiwania. Nie popisali się jednak organizatorzy. Miejsca na które zostały zakupione bilety były zajęte i to nie był jednostkowy przypadek. Panowie i panie w pomarańczowych koszulkach kręcili tylko głowami nie mając pomysłu jak rozwikłać nieporozumienie. W konsekwencji zamiast miejsc siedzących była stójka na schodach.
Panowie i cały zespół spisał się na medal -złoty medal,głosy muza niesamowite; bardzo dobry koncert; szkoda że zawiodła publiczność:(
Ogromny talent. Wspaniałe głosy. Masa pozytywnej energii i doskonały kontakt z publicznością. Tego zakupu z pewnością nie żałuję. Z niecierpliwością czekam na powtórkę!
Impreza sama w sobie bardzo przyjemna. Cugowscy obdarzeni wspaniałym wokalem i rockowym pazurem są zawsze wspaniali w odbiorze. Skandalem była postawa organizatorów. Nabyliśmy bilet numerowany, po czym okazało się , ze to nie ma znaczenia. Miejsca zostały zajęte jak bądź a my ostatecznie wylądowaliśmy na płycie na stojąco. Poczułem się oszukany, nie za to zapłaciłem !!!!
super, miło było posłuchać znowu Krzysztofa Cugowskiego, zaparkować na Łuczniczce to masakra.
Koncert oceniam źle. Przed samym koncertem prowadził wykład strażak, który po jego zakończeniu zaprosił wszystkich na "część artystyczną". Miejsca, na które zostały zakupione bilety okazały się zajęte i otrzymałam informację od ochrony, że jest mało publiczności i że miejsca nie są numerowane i każdy siada gdzie chce. Czułam się zawiedziona i oszukana przez organizatorów koncertu.
Było cudownie-chłopaki dali czadu!!!
Miło i sympatycznie. Bardzo miło spędzony wieczór
Wydarzenie obustronnie na duży plus ("dodatni" wg klasyfikacji jednego znanego Pana): po stronie wykonawców - profesjonalizm i pełne zaangażowanie, punktualność (co niestety nie jest codziennym zjawiskiem wśród artystów)i poważne traktowanie widza; po stronie widzów - "czucie i wrażliwość" na właściwym poziomie!
Wspaniały występ.Głos Pana Krzysztofa jest niepowtarzalny , słucham go od wielu wielu lat i zawsze wzbudza wielkie emocje. Synowie prawie nic nie ustępują ojcu. Było pięknie. Bardzo dziękuję
Zbyt głosna muzyka, swiatła oślepiające i denerwujące. Trudno było usłyszeć tekst wykonywanej piosenki. Krzysztof Cugowski godny pochwały.Obsługa w teatrze ROMA na medal gdyż jestem osobą niepełnosprawną i miałam wspaniałą opiekę.Brawo.
Bawiłam się super. Cugowscy są cudowni. Organizacja w 100% profesjonalna!!!
KONCERT ŚWIETNY!!! DZIĘKUJEMY;)
Super koncert, ładna muzyka, oświetlenie, śpiew i super atmosfera koncertu, więc kto nie był to polecam.
Świetny występ, super klimat i mega przyjemny czas.
zadowolona 16.03.2017 08:00
Koncert świetny. Głosy Cugowskich sa nieziemskie! Natomiast uważam ze koncert był krótki.
Wojtekostry 14.03.2017 13:48
Muzyka i występ OK , ale dużo za głośno.Chyba operator dźwięku jest przygłuchy.
Zespół dał czadu! Rozczarowała mnie jedynie publiczność, większość podeszła do koncertu zupełnie bez emocji.
Koncert jak najbardziej udany!! Muzyka super, wykonawcy jeszcze bardziej i autografy zdobyte :-) Sala, jak dla mnie ok, koncert "na siedząco" zawsze jest bardziej spokojny ale pod koniec mogliśmy oddać się muzyce na stojąco i poruszać całe ciałka ;-) Super :-)
Wspaniały koncert bo wspaniali wykonawcy_polecam.
Muzycznie ok. Synowie "Ojca" od dawna należą do moich ulubionych. Mam jednak zastrzeżenia do realizatora dzwięku, które sprowadzają się do stwierdzenia że poziom decybeli to nie wszystko. Siedząc w 8 rzędzie musiałem się wsłuchiwać w gitary czy też sekcję dętą. Akustyka obiektu chyba pozwalała na trochę więcej.
Rewelacja!!!!
Bardzo mile spędzony czas,występ na wysokim poziomie.
Koncert super pozytywnie. Rodzina Cugowskich rządzi. Ale organizacja koncertu i zamiana biletow to kpina. Zaplacone 150zl za koncert w pierwszym rzedzie i srodkowe miesjca. A musielismy sobie krzesla dostawiac z boku. Ze strony organizacyjnej masakra.
Muzyka rewelacja !!! Polecam każdemu. Chłopaki dali czadu ???? Organizatorom wielki minus za brak sprawnego działania przy przepisywaniu biletów które spowodowane było zmianą miejsca koncertu. Przez nieudolność koncert rozpoczął się z ponad półgodzinnym opóźnieniem.
Koncert świetny tylko z dużym opóźnieniem 30 min bez żadnego usprawiedliwienia.Wystarczyło wciąga grzecznie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert