spektakl
Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny

spektakl

Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny

Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny - Warszawa OKO Ośrodek Kultury Ochoty | Kupuj Bilety Online

Czas dla nas czyli muzyka i śmiech" to muzyczna komediowa opowieść o kobietach - pięknych, zdolnych i... dojrzałych - które po latach przerwy, podczas których spełniały się rodzinnie, wracają na scenę, żeby spełniać się także artystycznie.
Jest to też koncert pełen znakomitych tekstów, m.in. Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Artura Andrusa i Filipa Jaślara oraz przebojów Giacomo Pucciniego, Fryderyka Chopina, Jerzego Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego czy Michała Urbaniaka.
Jest to błyskotliwa muzyczna opowieść o marzeniach, sukcesach, porażkach, pracy nad sobą i pokonywaniu swoich własnych granic.
Jest to opowieść o (nie)zwykłych kobietach!

Zobaczcie teledysk, promujący spektakl:
https://www.youtube.com/watch?v=D-STpatw5v4&fbclid=

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Świetny spektakl radości i humoru . Polecam wszystkim bez wyjątku
Fantastyczne kobiety, Zaskakujące przedstawienie. Super!
Cudowny spektakl, dawno się tak dobrze nie bawiłam. Pełen humoru, wspaniała gra aktorska, fantastyczne głosy :) Gorąco polecam :)
bardzo przyjemnie spędzony czas, Panie rewelacyjnie występowały a pianista świetnie przygrywał.Oby więcej takich występów.
Wyjątkowy koncert, spektakl! Sala wypełniona po brzegi , moc radości, humoru, uśmiechu! Takiej energii potrzeba nam częściej. Dziękujemy!!!
Fantastyczny koncert! Niepowtarzalny wieczór!!!!! Cudowne i profesjonalne wykonanie! Dbałość o najmniejszy nawet szczegół! Widownia nie przestaje się śmiać!!!! Przeurocza Agnes, ciepła Anette i Doris! Trzy wyjątkowe kobiety, które mówią o sile kobiet!!! Zakochałam się!!! Naprawdę polecam⭐️❤️⭐️❤️⭐️❤️
Fank❤️❤️❤️❤️❤️A 01.12.2019 10:44
Super, bardzo nam się podobało
Wspaniały spektakl, super śpiew ,dużo radości i morze pozytywnych emocji.
Rewelacyjy program.GRATULACJE.Najwyższa półka sztuki z gatunku wokalu, i humoru. Co za głosy!!! DOROTA JAREMA jako Doris jazzowa WOW!!! AGNIESZKA KOWALUK jako Agnes operowa PIEKNY MEZZOSOPRAN!!! ANETA JAŚLAR jako Agnes WZRUSZAJACE CIEPŁO!!! A pomysł od kobiet dla kobiet 40+kapitalny i uniwersalny.Nabita sala osób w różnym wieku bawiła się doskonale. To po prostu świetny muzyczny kabaret na miarę Grupy MoCarta tylko śpiewany. I nic dziwnego, bo scenariusz, dialogi i reżyseria FILIPA JAŚLARA pierwszego skrzypka z Grupy MoCarta.Ach!!! Przy fortepianie Maciej Blaszczyk syn wiolonczalisty z MoCartow Bolka Blaszczyka.Słowem nic dodać nic ująć Polecam bardzo i pewna jestem sukcesu.👌✌🎉
Wspaniały spektakl. Bawiliśmy się świetnie. 😄😄😄
Doskonały spektakl! Wspaniały czas, przednia zabawa! Bardzo dziękuję.
Świetny spektakl, pełen werwy i humoru!!!
Super świetne przedstawienie, humor i zabawa na najwyższym poziomie Cieszę się ,że w DK Kajakowa zaczęły pojawiać się biletowane przedstawienia. Czekam z niecierpliwością na następne spektakle.

Polecane

Warszawa inne wydarzenia