koncert Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa - Księga Emigrantów. Tom 1

koncert Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa - Księga Emigrantów. Tom 1

Czesław Śpiewa - Księga Emigrantów. Tom 1 - Bilety na koncert

Czesław Śpiewa to jeden z najbardziej popularnych i cenionych zespołów w Polsce. Publiczność go uwielbia, a podczas koncertów na żywo docenia nie tylko muzykę, ale także oryginalną konferansjerkę Czesława Mozila, lidera grupy.

Każdy występ w wykonaniu Czesław Śpiewa to muzyczny spektakl, wielobarwne widowisko z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi - wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy.

Na koncertach muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami. Muzycy mają na koncie 15 nominacji do Fryderyków, trzy statuetki, ponad 900 zagranych koncertów w Polsce i za granicą.

Wiosną 2015 roku zespół wyruszy w trasę promującą najnowszą autorską płytę ?Księga Emigrantów. Tom 1?; wydawnictwo miało premierę w październiku 2014 roku. Artyści poruszają trudny temat emigracji.

?Księga Emigrantów. Tom I? zespołu Czesław Śpiewa mówi, jak trudno nam kochać Polskę, ale też o tym, jak łatwo bez tej miłości nam się pogubić. To płyta o marzeniach i realiach, o pragnieniach i ich weryfikacji przez codzienność.

Album uświadamia słuchaczom, że większa odległość od Ojczyzny wcale nie zwiększa do niej dystansu. Jednak koniecznym jest, by znaleźć dystans w sobie i mieć odwagę o tym zaśpiewać. W 13 piosenkach zawierają się historie i doświadczenia, tych, którzy doświadczają emigracji; to zapis ich emocji i uczuć, rozczarowań, tęsknot i nadziei.

Z całą mocą potwierdza to Czesław Mozil, który sam jest emigrantem. Ta płyta to jego osobiste świadectwo. To wiarygodny i rzetelny głos w dyskusji o emigracji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Czesław Śpiewa - Księga Emigrantów. Tom 1

Bardzo udany występ, Czesław to świetny artysta, do tego uśmiałam się do łez z jego komentarzy ;)
fenomenalny koncert
margolamarta 01.12.2014 13:10
Koncert świetny, klimat doskonały - jak za każdym razem w Bogarcie. Zjawiło się kilka nieokrzesanych osób pozbawionych jakiejkolwiek towarzyskiej ogłady (żeby nie nazwać ich po prostu burakami), ale tego niestety nie da się uniknąć w większych zbiorowiskach ludzkich. Chętnie powtórzyłabym tę imprezę!
szkoda ze nie wypada przeklinakc.. ku... zejebiscie bylo!!!!chcemy wiecej takich koncertow.warto jechac z czestochowy na taki koncert.w Czewie byl Czesiu i bylo beznadziejnie.ochrona czula sie lepsza niz nasz wspanialy Czeslaw!
świetny koncert, artysta miał świetny kontakt z publiką, nowe aranżacje niektórych kawałków słyszanych setki razy potrafią zaskoczyć pozytywnie. Całość oceniam bardzo na plus :D
Świetny koncert!
Rewelacja
tortowyswiat 30.11.2014 21:20
świetny koncert!
Wspaniały koncert. Czesław i jego zespół to jeden wielki talent.
Poznaliśmy Czesława, jego głos i śpiew z innej strony niż jest pokazywany w TV i radiu. Mile nas zaskoczył. Jednak brakowało nam kilku piosenek z tych puszczanych w radiu do pełni zadowolenia. Wszechstronni i świetna gra. Jesteśmy z żoną zadowoleni.
Niesamowity koncert wspaniałego artysty. Czesław- Gratulacje. I powodzenia.
Grzesiek4018 30.11.2014 14:31
Świetny koncert.Klimat klubu Bogart magnetyczny

Polecane z kategorii koncert