koncert Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa Osiecką

koncert Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa Osiecką

Czesław Śpiewa Osiecką - Bilety na koncert

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.

Pierwszy album zespołu Czesław Śpiewa - „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny - „POP” - pokrył się podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Księga Emigrantów. Tom I” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty. Zespół Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”.

Na koncercie zespół zagra m.in. piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej przygotowane na najnowszą płytę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Czesław Śpiewa Osiecką

Występ rewelacyjny, szkoda jedynie, że przed zakupem biletu nie było informacji, że na środku sali znajduję się filar, który z niektórych miejsc może wszytko zasłaniać, na planie sali też nie było o tym informacji.
rewelacyjny koncert!
Niesamowicie energetyczny i pełen dystansu (przy niewątpliwym profesjonalizmie) występ! Jesteśmy zachwyceni, nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego połączenia wspaniałej muzyki i energii. Czesław Śpiewa jest/są wyjątkowi!
Organizacja występu jak zwykle dobra, kameralne wnętrze, super atmosfera. Koncert Mozila fatalny - brak repertuaru Osieckiej dla którego kupiłam bilet.
niezadowolona 08.03.2018 17:37
W pewnym sensie zostałem oszukany, Niestety Czesław nie śpiewał Osickiej! Sam koncert jak jedna wielka próba. Co do poziomu muzycznego nie mam zastrzeżeń. Całą imprezę uratowała obecność na scenie Karen, to ona była gwiazda wieczoru.
Niezapomniany, cudownie spędzony wieczór. Czesław i jego muzycy zaczarowali przestrzeń magicznymi dźwiękami! Czesław dał z siebie wszystko a swoją osobowością i pokorą podbił nasze serca. Karen przecudnie grała i śpiewała, bajkowo! Nie możemy wprost doczekać się kolejnego występu Czesława w Kuźni.
Super wydarzenie
Czesław Śpiewa - wspaniałe, Tesco Value - wspaniałe! Czesław śpiewa Osiecką.... - kpina. Pan Mozil jest uroczy, we wspaniały sposób tłumaczył rozdźwięk między tytułem a treścią. Mnie to ujęło. Żal mi tylko osób siedzących koło mnie, którzy chcieli usłyszeć mozilową wersję interpretacji zamiast Magdy Umer itp. Artystycznie - wspaniałe widowisko, perfekcyjne wykonania i improwizacje. Dziękuję

Polecane z kategorii koncert