koncert Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa Solo Act

koncert Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa Solo Act

Czesław Śpiewa Solo Act - Bilety na koncert

Spowiedź Emigranta to muzyczny Stand-up Czesława Mozila

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila,
Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.
Śpiewane.
Śmieszne.
Wzruszające.
Niezwykle aktualne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Czesław Śpiewa Solo Act

Jeśli jąkanie się to występ wysokich lotów to ok
Super, Czesław wymiata.
Bardzo dobry występ - inteligentne komentarze na temat relacji międzyludzkich, różnic kulturowych, słabości i krzywdzących stereotypów, błyskotliwy humor, zaprawiony słodko-gorzkim sarkazmem. Występ, który nie miał nic wspólnego z propagandą polityczną po "lewej" czy "prawej" stronie - to miła odmiana w dzisiejszej rzeczywistości przesyconej politycznym hejtem i niewysmakowanym żartem.
Zabawne i refleksyjne. . Polecam, warto.
Występ inny niż wszystkie. Mono Act przeplatany utworami. Wszystko dobrze ze sobą zgrane i dopasowane. Świetny kunszt aktorski Pana Czesława! Przed oczami widza rozgrywał sie ale kabaret, było bardzo śmiesznie i wesoło! Trudno to opisać trzeba to zobaczyć! Świetny ekspresyjny taniec Czesława... :-))
Mega dobry koncert, wieczór warty uwagi. Wzruszajacy, śmieszny... mądry. Warto.
Rewelacyjny show. Jeden z najlepszych jaki widzialem:)
Rewelacyjny występ!!!
Występ świetny, troche bardziej w formie stand-upu, luźne komentarze Czesława na temat jego życia na obczyźnie i obecnego w Polsce, przeplatane utworami artysty.Organizacja zadowalająca, chociaż zdziwił mnie fakt ,że bilety nie były sprawdzane...
Czesław na plus. Spodziewałem się więcej śpiewu, ale taka forma muzycznego stand-upu również mi odpowiada. Bardzo charyzmatyczny, inteligentny człowiek. Ogromnym zaskoczeniem był świetny występ bydgoskiego zespołu oRety. Wokalistka grająca na kilku instrumentach podczas jednego utworu jest rewelacyjna!
Jak tylko będę miała okazję, pójdę raz jeszcze. Rewelacja!
Występ świetny, Czesław w formie ;) dawno się tak nie uśmiałam, chętnie wezmę jeszcze udział w przyszłości . Szczerze polecam
Swietny wystep, oby do kolejnego....
Bardzo mało muzyki, niestety nie bawiłam się dobrze...
Świetny występ !!!!
Rewelacyjny występ. Nie wiem skąd ten człowiek bierze tyle energii. Roznosi go wręcz na tej scenie. Polecam wszystkim ,którzy chcą spędzić czas w dobrej atmosfersze.
Świetny koncert. Oby więcej takich w kotlinie Kłodzkiej
Było wspaniale, artystycznie, zabawnie i przesympatycznie
Zdecydowanie zbyt mało muzyki a zbyt dużo monologu. Wysoki poziom artystyczny plus kontrowersyjne poglądy Czesława to niezła mieszanka wybuchowa. Ogólnie polecam, choć osoby chcące obcować z muzyką mogą czuć się zawiedzione.
Spektakl bardzo na czasie. Nie rozumiem dlaczego minister może oceniać wydarzenie bez biletu, a ja muszę mieć bilet, aby napisać recenzję. Czuję się dyskryminowany ;)
Występ zaskakujący. Trochę za ostre tematy i podejście do nich. Ludzie lubią się odstresować po całym tygodniu a tu było cieżko z takimi tematami. Ale ogólnie dobry i zdolny artysta.
zupełnie nowe spojrzenie na wyrażenie artystycznych uczuć bardzo inteligentnego artysty jakim niewątpliwie jest CZESŁAW MOZIL,
momentami może było i zabawnie ale oczekiwanie było zgoła inne, taki ,, występ " to raczej nie w tym miejscu, bardzie w pubie przy piwku, czy winie, inna konwencja...

Polecane z kategorii koncert