koncert

Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza" // Scena Zaułek

koncert

Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza" // Scena Zaułek

Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza" // Scena Zaułek - Bilety na koncert

"CZYŚCI JAKŁZA" Marek Markiewicz iJaromir Wroniszewski. Zawsze wierni literackiej piosence kabaretowej zpogranicza absurdu i czarnego humoru, z licznymi wypadami w stronę teatru.Laureaci Biesiad Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim, Przeglądów PiosenkiKabaretowej OSPA wOstrołęce, PAKI w Krakowie i Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Szczęśliwiposiadacze statuetki „Ludziom Dobrej Woli” przyznanej za kabaretową służbębliźniemu.Wieloletni satyrycyRadia Olsztyn, najczęściej występują na antenie radiowej, ale zdarzyło się nabasenie, w stadninie koni, na lotnisku, przy ognisku i w operze. Nie liczącpiwnic, na szczęście artystycznych. Najnowszy program „Czystych...” nosi tytuł„Wieczór Autorski” i poświęcony jest najnowszemu wydawnictwu kabaretu, książce„Czyści jak łza - nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy”. 

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łomianki

Recenzje

Brak recenzji

Polecane