koncert

DANIEL CHAMPAGNE

koncert

DANIEL CHAMPAGNE

DANIEL CHAMPAGNE - Bilety na koncert

Młody australijski piosenkarz, autor tekstów i wirtuoz gitary po raz pierwszy w Polsce! Muzyk wywodzący się ze stajni talentów Giny Mendello - wieloletniej managerki Tommy’ego Emmanuela - zainauguruje cykl Guitar Masters Fingerstyle Series.

Daniel Champagne, podążając śladami muzykującego ojca, po raz pierwszy wziął do rąk swój ulubiony instrument jako pięciolatek. W wieku 12 lat zaczął pisać utwory i już jako nastolatek występował solo, gdzie tylko mógł, szlifując swoje umiejętności. W wieku 18 lat opuścił szkołę i wyruszył w trasę koncertową. Przez następne pięć lat przemierzał Amerykę Północną, Europę, Nową Zelandię i oczywiście swoją ojczyznę - Australię, grając na niezliczonych festiwalach. Dziś Daniel znany jest nie tylko ze swoich melodyjnych, wręcz romantycznych piosenek, ale też z dużej swobody scenicznej i dynamicznych występów. Na jego one-man-show składają się: liryczno-rockowy wokal, znakomita fingerstyle’owa gitara oraz świetny kontakt z publicznością.

„…Champagne jest po prostu magiczny…” (themusic.com.au)

Guitar Masters Fingerstyle Series to cykl koncertów organizowanych przez Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe, prezentujący twórczość gitarzystów akustycznych posługujących się techniką fingerstyle. Ten, mało rozpowszechniony jeszcze w Poslce nurt muzyki gitarowej, ma już rzesze fanów na całym świecie i wielu wybitnych twórców, których żyjącym mistrzem jest Tommy Emmanuel. Chcemy przybliżyć polskiej publiczności ten efektowny styl gry i zainspirować wielu początkujących gitarzystów akustycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje DANIEL CHAMPAGNE

bardzo nam sie podobalo.

Polecane z kategorii koncert