koncert

DJ'S NIGHT FESTIVAL

koncert

DJ'S NIGHT FESTIVAL

DJ'S NIGHT FESTIVAL - Bilety na koncert

19 czerwca 2015 roku w Progresja Music Zone w Warszawie odbędzie się pierwszy DJ'S NIGHT FESTIVAL upamiętniający powołany prawie 25 lat temu program radiowy "Noc DJ-ów", którego autorem był Bogdan Fabiański (DJ, producent i dziennikarz muzyczny). Na początku współprowadzącym program był Mariusz Duma (DMC), a następnie przez wiele lat Paweł Bobrowski (Radio 4U). Z programem związani byli Arek Kałucki (Radio 4U), Piotr Gryglewicz (DJ Promotion) i Rafał Lachmirowicz (DJ Rafael Lambert), oraz cała gama DJ-ów, którzy debiutowali lub gościli w tym programie. Festiwal odbywać się będzie dwa razy w ciągu roku i będzie prezentować DJ-ów z kraju i z zagranicy, którzy mieli kontakt z programem "Noc DJ-ów". W pierwszej edycji festiwalu zagrają:

TOM NOVY
Światowej sławy niemiecki DJ i producent. Nieprzerwanie od ponad 20 lat dostarcza na rynek klubowe przeboje utrzymane w klimacie house. Utwory "I house U", "I Rock", "Now Or Never", "Your Body" czy "Take It", to obecnie ścisła klasyka house, goszcząca nie tylko na gramofonach DJów całego świata, ale również wysoko na komercyjnych listach przebojów.

KRIS LEVY
Kultowa postać polskiego clubbingu. Od 20 lat gra i bawi fanów muzyki house. Zagrał w niezliczonej ilości klubów i występował u boku wielu światowych gwiazd. Wielokrotnie gościł w audycji "Noc Djów".

TENESSEE
Czołowy przedstawiciel warszawskiej sceny house, związany z nią od połowy lat 90. Twórca kultowych imprez organizowanych w prestiżowych klubach w całej Polsce. Wielokrotny gość audycji "Noc DJów" w latach 2000.

RAFAEL LAMBERT
Wieloletni rezydent audycji ?Noc Djów?, związany z nią od 1999 roku. Znany z setów z muzyką house oraz disco lat 80. Obecnie zajmuje się produkcją muzyki house i nu disco oraz organizacją imprez.

PAWEŁ BOBROWSKI
Współprowadzący "Noc DJ-ów" przez 20 lat. Był rezydentem klubu Underground. Jeden ze znakomitych DJ-ów grających muzykę black (funky, hip hop, soul)

MG MASTERMIX
Dwukrotny mistrz Polski, współpracujący z "Nocą DJ-ów" od 15 lat. Jeden z najlepiej miksujących muzykę house z płyt winylowych.

BOGDAN FABIAŃSKI
Twórca "Nocy DJ-ów" 25 lat temu. Jeden z najstarszych DJ-ów w Polsce , grający od 47 lat, a od 1991 roku w USA i Kanadzie muzykę acid i elektro house.

zaczynamy o 20:00 a kończymy +/_ 5 rano

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje DJ'S NIGHT FESTIVAL

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert