koncert

Damian Holecki z okazji Dnia Mamy

koncert

Damian Holecki z okazji Dnia Mamy

Damian Holecki z okazji Dnia Mamy - Bilety na koncert

Autorski koncert największych przebojów Damiana Holeckiego z towarzyszeniem zespołu wokalno-instrumentalnego

Damian Holecki

Wokalista, kompozytor, instrumentalista, prezenter telewizyjny i radiowy, autor tekstów.

Mamo dla Ciebie jestem, Czerwone róże, Złote kasztany, Po prostu dziękuję, Jesteś Aniołem, moim, Kochaj mnie jak nikt – to tylko kilka tytułów, którymi przebojem wszedł na listę śląskich szlagierów.

Z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Studiował piosenkarstwo na wydziałach Wokalno-Aktorskim oraz Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Ma na koncie kilkanaście płyt, liczne teledyski oraz przeboje.

Od 2014 roku do chwili obecnej spełnia się też jako Pomysłodawca, Scenarzysta i Prowadzący swojego autorskiego programu Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego w Telewizji TVS oraz w Radiu Silesia. Program łączy elementy muzyczne oraz wywiady z interesującymi Gośćmi (związanymi z muzyką i światem mediów).

Przez cały czas intensywnie koncertuje w całej Polsce – uściślając – notorycznie częściej jest w trasie, niż w domu… A na każdym koncercie pojawiają się rzesze Fanów.

W wolnym czasie chętnie gotuje. Fascynuje się fotografią.

http://damianholecki.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Damian Holecki z okazji Dnia Mamy

wspaniały koncert!!!!szkoda że taki krótki
mamie bardzo się podobało
Świetny koncert. Mama bardzo dobrze się bawiła.
Wspaniały koncert,Bawilismy się wspaniale.
rodzicom i dziadkom bardzo się podobało był to dla nich prezent na dzień Matki i Ojca
Było cudownie.
Zasłuchana 27.05.2019 15:09
Występ bardzo fajny. Mama była bardzo zadowolona z prezentu.
Świetna organizacja. Koncert rewelacyjny. Damian z zespołem HD Band cudownie rozbawili publiczność, brawom i owacjom nie było końca. Dziękuję bardzo za możliwość uczestniczenia w imprezie. Serdecznie pozdrawiam. Lidia Amzel
TNA/2535320 27.05.2019 13:17
Byliśmy na koncercie i było super. Fajne przeboje i atymosfera ale byliśmy pewni, ze to będzie udany wieczor i taki był. Serdecznie dziękujemy i z pewnoscia to nie byl ostatni koncert w którym wzielismy udział. Serdecznie pozdrawiamy.
Było super 👌
Koncert Pana Damiana to było spełnienie mych marzeń ponieważ uwielbiam słuchać jego muzyki.Był na wysokim poziomie, muzycy wspaniali a sam wokalista z wielkim poczuciem humoru .Było cudownie polecam wszystkim oby takich koncertów było jak najwięcej.
Moja żoną jest zatwardziałą fanką. Ja tylko kibicuję, choć uważam że Pan D. Holecki to duża kultura muzyczna. Dałbym znacznie więcej niż 35 zł za bilet. Wtedy może wystąpiłby z pełnym zespołem. Komputer w tle trochę mi przeszkadzał. Holecki to profesjonalista zasługujący na szacunek. Brakowało mi temperatury na sali, która choć była pełna to mieściła tylko 300 osób,,,, Holecki zasługuje na więcej,,,,,, na znacznie więcej, Pani z chórku mniam mniam ;-)
sam holecki - dobry, natomiast nieodpowiednie nagłośnienie, muzyka zbyt głośna w stosunku do głosu wykonawcy - nie słychać co śpiewa
Wspaniały koncert
Było SUPER Więcej takich imprez :-) TNA/2940289
Organizacja koncertu bardzo dobra. Koncert rewelacyjny. Damian z zespołem fantastyczni jak zwykle dali czadu na scenie, publiczność wprost szalała a bisom i owacjom nie było końca. Pełna sala cudownie rozbawiona. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Polecane z kategorii koncert