Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Demian Band

koncert

Demian Band

Demian Band - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

DEMIAN BAND najpotężniejsze brzmienie na żywo, jakie można zobaczyć na scenie, przedstawia najnowszy album „Souvenirs From Hell”!
Demian Band to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół jest znany, nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA.
Demian Dominguez, urodzony w Argentynie autor tekstów i producent 6 dotychczasowych albumów, zakorzenił się w Hiszpanii i od kilkunastu lat koncertuje wraz z zespołem w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych. Występował wspólnie na scenie z takimi artystami, jak Jimmie Vaughan, Los Lobos, Eric Sardinas, Paul Shortino, Bernard Allison, Javier Vargas, Raimundo Amador, Pappo, Alejandro Lerner, Ricardo Mollo i wieloma innymi. Demian Dominguez został wyróżniony w 2009 roku, bowiem doczekał się sygnowanego swoim imieniem wzmacniacza produkowanego przez „Matamp British Amplifiers” i nazwanego – „Matamp Demian”. Jego pierwsza płyta „Devil By My Side” zebrała znakomite recenzje, a piosenki „Chicago Bluesman Bernard Allison” i “Tattoo’d Fish” weszły do topu American Blues Charts. W 2013 roku został wydany koncertowy album zespołu „Live” i koncertowe DVD „Demian Band The Movie”, które w latach 2013/2014 były promowane w Europie i Stanach Zjednoczonych. W latach 2015/2016 album „Goin' Ahead” również został zaprezentowany publiczności w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Kolejny album „Come To Get It” z 2017 roku spotkał się z wielkim zainteresowaniem i żywym odbiorem podczas europejskiej trasy 2017/2018. Ostatni album był prezentowany w 12 krajach, gdzie zespół był również headlinerem wielu cenionych festiwali.
W 2019 roku w ramach kolejnej dużej europejskiej trasy Demian Band promuje najnowszą siódmą płytę „Souvenirs From Hell”.
Skład zespołu:
Demian Dominguez (Argentyna) – śpiew, gitara
Mino Berlano - bas,
Gianpaolo Feola - perkusja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Demian Band


Jak działają recenzje?
Fajny koncert. Dobre klasyczne, rockowo-bluesowe granie. Standardy i autorskie utwory. Warto posłuchać.
Artur 25.09.2023 06:59

Polecane z kategorii koncert