koncert

Disney "Fantazja 2000"

koncert

Disney "Fantazja 2000"

Disney "Fantazja 2000" - Bilety na koncert

Disney "Fantazja 2000"

Polska premiera

20 grudnia, Sala Kongresowa,

godzina: 14:00, 17:00 i 19:30

Już 20 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie zabrzmi polska premiera słynnego koncertu filmowego „Fantazja 2000". 38. pełnometrażowy film animowany studia Disneya zyskuje zupełnie nowy wymiar, gdy mistrzowska disneyowska animacja ilustruje znakomite dzieła muzyki poważnej wykonane na żywo. Z połączenia dźwięku, ruchu i koloru powstaje niezwykłe koncertowe przeżycie, w którym realizuje się marzenie Walta Disneya zapoczatkowane w „Fantazji”, filmie uznawanym, za krok milowy w historii kina.

Ponad 120 artystów Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus i Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Jakuba Chrenoiwcza wykona między innymi „V Symfonię” Ludwika van Beethovena, „Karnawał zwierząt” Kamila Saint-Saensa czy „Błękitną Rapsodię” Jerzego Gershwina. Wśród wspaniałych animacji wyświetlanych na ekranie kinowym nie zabraknie znanych i lubianych bohaterów jak Myszka Miki w „Uczniu Czarnoksiężnika” Dukasa czy Kaczor Donald w „Pomp and Circumstance” Elgara.

„Fantazja 2000" to wspaniała podróż w świat muzyki klasycznej i perfekcyjnej animacji. Spotkanie ze wspaniałą muzyką i ponadczasowym filmem w świątecznej atmosferze to niezapomniany prezent dla najmłodszych i znakomita rozrywka dla rodziców.

Bilety można nabyć w trzech kategoriach cenowych: 49, 69 i 89 zł.

Dla dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny!

Przedpremierowy pokaz dla szkół – godzina 14:00

Więcej informacji na:

www.MagiczneKoncerty.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Disney "Fantazja 2000"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert