koncert Doda

Doda z orkiestrą

koncert Doda

Doda z orkiestrą

Doda z orkiestrą - Bilety na koncert

Jedna z najbardziej ekscentrycznych gwiazd na polskiej scenie muzycznej i orkiestra? Wprawdzie Doda przyzwyczaiła słuchaczy, że nie przywykła, by tańczyć, tak jak jej zagrają, ale w tym wypadku trafił swój na swego. A poza tym, chodzi przecież o śpiew!

Doda to nie tylko laureatka wielu nagród muzycznych, ale postać doceniana również przez periodyki biznesowe jako jedna z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Zawsze podkreślała jak ważny jest rozwój artystyczny, przekonywała, że kolejne przedsięwzięcia to skok na głęboką wodę, ale jednocześnie szansa na wzbogacenie własnych umiejętności – stąd obok muzyki, pojawił się film oraz teatr.

Teraz, zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych.

Doda z orkiestrą, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku, które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody. Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Doda z orkiestrą

Było super,szkoda tylko że nie grała tak długo jak pisano na biletach i innych rzeczach promujących koncert
Przepiękny koncert, nastrojowo, wspaniałe wydarzenie!
Mega koncert królowej 5/5 bezapelacyjnie!
Koncert Super choć krótki za taką kwotę za bilet.
Super koncert . Wszystko zorganizowane idealnie.
Koncert fantastyczny, Doda z orkiestrą zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, było pięknie, wzruszająco i smiesznie👍🏻

Polecane z kategorii koncert