koncert
Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

koncert

Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański - Bilety na koncert

Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański - Elbląg Klub Mjazzga | Bilety na koncert

Dom o Zielonych Progach:
Jeden z czołowych przedstawicieli nowej fali piosenki turystycznej, obecny na polskich scenach nieprzerwanie od kilkunastu lat. Jego debiut wniósł powiew świeżości do kultury studenckiej, dał też podwaliny projektowi "W górach jest wszystko, co kocham".
„Dom o Zielonych Progach” niektórzy wymieniają dziś jednym tchem z nazwami takich klasyków piosenki zwanej poetycką lub turystyczną jak „Wolna Grupa Bukowina” czy „Stare Dobre Małżeństwo”. I coś w tym chyba jest...
Na pewno członkowie grupy, która za nazwę przyjęła tytuł pięknego wiersza Kazimierza Węgrzyna, wychowywali się na piosenkach swoich wielkich poprzedników i w jakiś sposób były one dla nich wzorem. Od samego początku filarem grupy jest Wojtek Szymański – kompozytor, gitarzysta i wokalista obdarzony ogromną wrażliwością na dobry tekst, który umiejętnie wzbogaca swoją muzyką. Dziś jest to grupa dojrzałych muzyków, mających na koncie setki koncertów, udział w licznych festiwalach i przeglądach. Zespół wydał trzy autorskie płyty, swoje piosenki nagrywał też na każdym z ośmiu już wydanych krążków z serii „W górach jest wszystko, co kocham...” Jedno się nie zmieniło: wciąż, jak przed kilkunastu laty, chodzą po górach, wciąż można ich spotkać na minikoncertach w schroniskach i bacówkach lub gdzieś przy ognisku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Występ był - profesjonalny, perfekcyjny, dowcipny i uczuciowy.
atman 05.02.2019 20:51
Bardzo miły wieczór. Dziękujemy zarówno za te odkopane utwory jak i za kilka nowych :) Czekamy na Balladę o Henryku, który nie kochał pana ;) Wracajcie do Elbląga jak najszybciej.
dh_ruda 05.02.2019 08:30
Świetny występ, polecam romantycznie idealnie na randkę :)
Monia 04.02.2019 14:38
Bardzo ciepły, kameralny koncert, który pomógł oderwać się od codzienności. Było zabawnie, wzruszająco i chce się więcej. Pozdrawiamy.
Karolina 04.02.2019 13:34
5 gwiazdek to mało. Dowcip, urok,klimat... całego trio(liczę też Henryka)😊
Niemal 2-godzinny kompletny odlot w Krainę Łagodności. Cudowne uzupełniające się głosy Agaty i Wojtka. Repertuar złożony ze starszych "klasyków" jak i mi mniej znanych nowszych utworów. Koncert kameralny w klimatycznym miejscu, świetny kontakt wykonawców ze słuchaczami i aktywny ich udział. Nic więcej nie trzeba. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. I proszę, kochani nie każcie na siebie czekać w Olsztynie kolejne kilka lat.
Paweł71 03.02.2019 23:29
Wspaniały występ, prosimy częściej :)
Super muzuka
Paweł 02.02.2019 19:08
Bardzo ciepły , piękny koncert. Oby więcej takich.
Bardzo miła klimatyczna atmosfera, możliwość zakupu płyt z utworami zespołu. Było fajnie!
Andrzej 01.02.2019 14:07
Dzięki za klimatyczne spotkanie. Powrót w dymiące góry i zielone połoniny. Trochę fajnych nowości do zrobienia na gitarę, już piosenki ,,chodzą" za nami:) . Przeurocza Agata i dwa Zakapiory Bieszczadzkie:) Prosimy o częściej i dłużej, pozostał niedosyt:). Pozdrawiamy:) Wróbelki:)
Wróbelki 01.02.2019 11:33
Cudnie bylo !!! Uczta duchowa:)
Marta 01.02.2019 10:14
Agata i Wojtek tworzą niesamowity duet :) Taki głos jaki posiadają to dar od Boga. Na pewno jeszcze pójdę na ich koncert :)
Marcin 01.02.2019 08:36
mega klimatyczny koncert, swietna atmosfera i cudowna muzyka :)
Kriss 28.10.2018 19:03
Świetnie było. Kameralnie po domowemu ;-)
Bardzo udany koncert. Całą rodziną udało nam się oderwać od codzienności i poczuć jak na szlaku (na który niestety nie mamy ostatnio czasu wyjść)
Super.Więcej takich imprez !!!!
Bardzo fajna atmosfera. Trochę ciasno i problem z kupieniem czegokolwiek w czasie koncertu ale sam koncert bardzo polecam
Świetny koncert. Polecamy Klub Turystyczny Czereda
Świetna atmosfera kameralny koncer w odpowiednim lokalu robi dobry klimat.
Paweł R 12.09.2018 23:10
Miejsce trochę straszne, ale koncert wspaniały jak zawsze!!! ;)
Koncertownick 12.09.2018 10:11
Fantastyczny i bardzo kameralny koncert. MAGIA!!! :)
fajny klimat, widać ,że żyją tą muzyką... koncert kameralny - rodzinny wręcz(kto był zrozumie ;-) natomiast Skład Butelek to nie moje klimaty...
Herbert 10.09.2018 14:02
No co tu pisać, rewelacja jak zwykle.