koncert Enej

Enej - Koncert Kolęd

koncert Enej

Enej - Koncert Kolęd

Enej - Koncert Kolęd - Bilety na koncert

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół Enej daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia są koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy. To niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

ZAPRASZAMY! :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Enej - Koncert Kolęd

Przepiękny koncert. Muzyczna uczta. Polecam koncert zespołu ENEJ nie tylko kolędowe.
Koncert wspaniały! Zdecydowanie do powtórzenia! Niestety moją ocenę obniża błędne określenie czasu trwania koncertu zamieszczone na facebooku. Zostałam wprowadzona w błąd informacją, iż koncert potrwa do godz. 23:00.
Świetny koncert! Brawo Enej!
Koncert był cudowny, niesamowity. REWELACJA !!!!
Koncert bardzo mi się podobał, bardzo się cieszę, że miałam możliwość zobaczyć się z moimi idolami i bardzo bym chciała zobaczyć ich jeszcze raz.
Super! Mega fajnie ❤️

Polecane z kategorii koncert