koncert

Edyta Bartosiewicz LOVE & MORE

koncert

Edyta Bartosiewicz LOVE & MORE

Edyta Bartosiewicz LOVE & MORE - Bilety na koncert

Wytwórnia zaprasza na muzyczne wydarzenie oczekiwane przez publiczność od lat. 29 listopada o godz. 20 na scenie przy Łąkowej 29 wystąpi Edyta Bartosiewicz.

Edyta Bartosiewicz - artystka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka, gitarzystka i wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych nagród polskiego przemysłu fonograficznego, m.in. Bursztynowego Słowika, Fryderyków, Paszportu Polityki. Została ponadto wybrana Osobowością Dziesięciolecia przez magazyn „Tylko Rock”.

Jej albumy sprzedały się łącznie w nakładzie około miliona egzemplarzy, a przeboje takie jak „Sen”, „Urodziny”, „Szał”, „Ostatni” czy „Skłamałam” utrzymywały się na pierwszych miejscach list przebojów przez wiele tygodni.

Edyta Bartosiewicz na koncercie w Wytwórni zaśpiewa zarówno doskonale znane publiczności przeboje z dawnych lat, jak i nowe utwory.

Support - LES KI

LES KI to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego – autora piosenek, gitarzysty i wokalisty, którego znakiem rozpoznawczym są magnetyczne melodie i wyszukane teksty. LES KI muzyką zajmuje się od końca lat 90.

- Cieszą mnie pogranicza gatunkowe. Mandoliny i syntezatory analogowe. Banja i smyczki kontrabasowe. Gitary i znaczenia. Stąd „Zaczyn”. Z fascynacji indie-folkiem i avant-popem - mówi LES KI.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Edyta Bartosiewicz LOVE & MORE

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert