Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi - te ostatnie z tekstami klasyka gatunku - Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
06.06.2021, 19:00 Dom Kultury Świt
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert dobry. Tylko nikt nie poinformował mnie kiedy się odbędzie dowiedziałem się przez przypadek o dacie koncertu
Genialne wydarzenie! Klasa na najwyższym poziomie. Chętnie bym poszła jeszcze raz :)
Fantastyczny koncert. Zachowano wszystkie środki bezpieczeństwa. Jedyną sugestią jest wysyłanie oświadczeń na maila przed koncertem zamiast wypełnienia ich na miejscu, gdzie nie ma miejsca i ludzie muszą wymieniać się długopisami.
Fantastyczny koncert. Oczywiste było, że będzie to koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej piosenki poetyckiej ale show, które zrobili Pani Edyta i jej mąż Piotr to już kunszt. Rewelacyjna gra w temacie damsko-męskim rozbawiła do łez całą widownię. Trafność tekstów bezdyskusyjna! Genialne!!!
Pani Edyta dała wspaniały pokaz artystyczny. Jest w znakomitej formie. Reszta zespołu też na baaardzo wysokim poziomie. Sama organizacja w porządku. Minus: koncert był za krótki! :)
Był to cudowny czas piękny koncert kobieta o niesamowitym głosie śpiewająca mądre teksty
Bardzo dobrze się bawiłem😄
Było super!
Profesjonalny występ ,pani Edyty głos i wykonanie zachwyca .Dla mnie niezapomniane wrażenia
Przepiękny koncery. Z chcecia zobaczymy i usłyszymy Panią Edytę jeszcze raz.
Wspaniała!
Koncert wspaniały, bo taka też jest Pani Edyta Geppert i jej twórczość. Organizacja koncertu bardzo dobra, minus za zaduch na sali i brak klimatyzacji oraz trochę niewygodne krzesła. Pozostaje też pytanie o kulturę niektórych "oglądaczy", którzy wychodzili z sali w trakcie koncertu, przechadzając się za potrzebą, otwieranie, zamykanie drzwi, dekoncentracja słuchających , a przede wszystkim Artysty; zaś pod koniec żenujące gonitwy do szatni, gdzie nie zamilkły jeszcze brawa , a na scenie stoi Artystka.
Wspaniały koncert, i wzruszający, i zabawny. Pani Edyta, jak zawsze z klasą. Bardzo polecam zwłaszcza dla tych widzów, którzy lubią poezję śpiewaną, niebanalne teksty oraz cudowny głos Pani Edyty.
Zaskoczyło nas poczucie humoru pani Edyty, nie śpiewała jedynie smutnych i poważnych piosenek, ale też lżejsze i żartobliwe. Kolejnym zaskoczeniem był mąż artystki, a zarazem jej "jednoosobowy personel", który na dodatek wystąpił z nią w humorystycznym duecie. Minusem była muzyka z playbacku - poza pianinem elektrycznym, które było na żywo. Przy dość wysokiej cenie biletu można było oczekiwać przynajmniej skromnego bandu.
Wspaniała artystka, potrafi wzruszyć i rozbawić. Całkiem dobrze się sprzedało ;)
Bardzo sympatyczny, ciepły koncert. Na wysokim poziomie artystycznym - SŁOWA pięknie brzmiące!
Było zjawiskowo! Było...poruszająco, przerażająco, wzruszająco, smutnie i zabawnie. Fantastyczny spektakl muzyczny a Pani Edyta cudowna!
Coś pięknego . P.Edyta jak zawsze genialna . Koncert na najwyższym poziomie .
Wspaniały koncert. Klasa i profesjonalizm Pani Edyty Geppert budziły zachwyt.
Przepiękne wydarzenie 🤩
Koncert wzbudzający bardzo wiele pozytywnych refleksji społecznych wykonany w pięknym, oryginalnym stylu artystycznym właściwym Pani Edycie Geppert i Jej mężowi. Bardzo miłe przeżycie.
Zdzisław Pilarski 11.02.2020 11:23
Bez jednego Hitu ale super! Kameralnie a nawet wesoło!:)
Jedyna w swoim rodzaju atmosfera, a przy tym melancholia, wypływająca z charakteru z utworów Pani Edyty Geppert. Super!
Cudowny koncert. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mnóstwo wzruszeń.
Fantastyczne wrażenie sceniczne, byłam po raz pierwszy na koncercie EG i pod ogromnym wrażeniem jej lekkości i burzącego stereotypy optymizmu życiowego. polecam tym którzy lubią jej twórczość.
Znakomity koncert,nastrojowy,liryczny,niezwykły przekaz.Doskonała oprawa muzyczna,światła,dopełnienie to świetna dykcja i emisja głosu Pana Loretza.
Nietuzinkowy, zabawny i prawdziwy! Publiczność szczerze zaangażowała się w emocje ze sceny. Spójność tematyczna co do kolejności utworów, łagodne przejścia, zabawne anegdoty. Prawda w każdym z tekstów i w ich zaprezentowaniu, ogromne wczucie się w przekaz i wyczucie. Optymistyczne, życiowe, poruszające do łez. Wspaniały! Tak wiele lat twórczości trudno zawrzeć w zdawałoby się krótkim czasie, ale koncert został domknięty klamrą i trafną puentą.
Edyta jest jedyna: cudowny głos, wspaniała interpretacja, subtelny dowcip - wyjątkowy talent.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane