koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi - te ostatnie z tekstami klasyka gatunku - Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Pani Edyta jak zawsze w formie, razem z zespołem tworzą fajne przedstawienie. Jestem bardzo zadowolony.
Koncert był piękny Pani Edyta to profesjonalistka
Jesteśmy bardzo zadowoleni. To był wspaniały wieczór. Miło było sobie przypomnieć i zaśpiewać ulubione piosenki p.Edyty Geppert. Wspaniała artystka, profesjonalny występ.
Rewelacyjny koncert! Jestem pod wielkim wrażeniem. Z chęcią pojechałabym na koncert Pani Edyty Geppert jeszcze raz!
Było pięknie
Za mała sala na taki koncert
Wspaniały koncert ! Cudowna Edyta Geppert! Liryka, refleksja, a także poezja , duża dawka humoru i przymrużenia oka na pewne sprawy, w wykonaniu Artystki i Jej Męża! Gorąco polecam !
Panią Edytkę kocham od momentu gdy mając 5 lat usłyszałem Ją pierwszy raz na płycie winylowej na moim starym gramofonie tj. Od około 35 lat , niestety ten koncert w wykonaniu Pani Edytki był średni , nie wiem czy to efekt nieubłagalnie mijających lat czy być może gorsze podejście np. że względu na przeniesienie z filcharmoni do jakiegoś obskurnego teatrzyku . Mam nadzieję Pani Edytko że Pani nie uraziłem bo naprawdę jest Pani wspaniałą artystką ale ten koncert niestety do najlepszych nie należał .
Świetny koncert. Skłania do głębokich refleksji i zadumy.
Klasa w klasie. Bardzo miło spędzony czas. Polecam.
Pani Edyta w nadzwyczajnej formie. Repertuar bardzo różnorodny. Nie ulega modom ale to jak bawi się piosenką jest piękne.
Fantastyczna atmosfera!!!
Wspaniały występ, wspaniała osobowość, piękny głos. Człowiek wychodzi "lepszy" z takiego wydarzenia. Samo dobro
Artystka jest nietuzinkowa, wyjątkowa i stwarza niepowtarzalny klimat na scenie. Tak trzymać Pani Edyto :)
Rewelacyjny koncert!!! Mistrzowski!!! Pani Edyta śpiewa jak anioł :)
Rodzice, otrzymali bilety z okazji Dnia Babci i Dziadka :) Czekali wytrwale półtora roku na ten koncert. Są bardzo zadowoleni i ze wzruszeniem opowiadają o koncercie. Dziękujemy!
Koncert dobry. Tylko nikt nie poinformował mnie kiedy się odbędzie dowiedziałem się przez przypadek o dacie koncertu
Genialne wydarzenie! Klasa na najwyższym poziomie. Chętnie bym poszła jeszcze raz :)
Fantastyczny koncert. Zachowano wszystkie środki bezpieczeństwa. Jedyną sugestią jest wysyłanie oświadczeń na maila przed koncertem zamiast wypełnienia ich na miejscu, gdzie nie ma miejsca i ludzie muszą wymieniać się długopisami.
Fantastyczny koncert. Oczywiste było, że będzie to koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej piosenki poetyckiej ale show, które zrobili Pani Edyta i jej mąż Piotr to już kunszt. Rewelacyjna gra w temacie damsko-męskim rozbawiła do łez całą widownię. Trafność tekstów bezdyskusyjna! Genialne!!!
Pani Edyta dała wspaniały pokaz artystyczny. Jest w znakomitej formie. Reszta zespołu też na baaardzo wysokim poziomie. Sama organizacja w porządku. Minus: koncert był za krótki! :)
Był to cudowny czas piękny koncert kobieta o niesamowitym głosie śpiewająca mądre teksty
Bardzo dobrze się bawiłem😄
Było super!
Profesjonalny występ ,pani Edyty głos i wykonanie zachwyca .Dla mnie niezapomniane wrażenia
Przepiękny koncery. Z chcecia zobaczymy i usłyszymy Panią Edytę jeszcze raz.
Wspaniała!
Koncert wspaniały, bo taka też jest Pani Edyta Geppert i jej twórczość. Organizacja koncertu bardzo dobra, minus za zaduch na sali i brak klimatyzacji oraz trochę niewygodne krzesła. Pozostaje też pytanie o kulturę niektórych "oglądaczy", którzy wychodzili z sali w trakcie koncertu, przechadzając się za potrzebą, otwieranie, zamykanie drzwi, dekoncentracja słuchających , a przede wszystkim Artysty; zaś pod koniec żenujące gonitwy do szatni, gdzie nie zamilkły jeszcze brawa , a na scenie stoi Artystka.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert