koncert

Ejtis Szoł

koncert

Ejtis Szoł

Ejtis Szoł - Bilety na koncert

Kilkugodzinna impreza z udziałem gwiazd muzyki lat 80. - Kim Wilde, Samatha Fox, Limahl i Kajagoogoo, Wanda i Banda!

Imprezę poprowadzi dziennikarz muzyczny Marek Sierocki, który po występach artystów zaprosi wszystkich gości na dalszą zabawę przy rytmach muzyki z lat 80.

Kim Wilde – ikona muzyki pop. Karierę rozpoczęła takimi megahitami jak „Kids in America” i „Cambodia”. Zarówno albumy, jak i single gwiazdy sprzedawały się w milionowych nakładach na całym świecie.

Samantha Fox - zawrotną sławę przyniósł jej utwór „Touch Me” z debiutanckiej płyty o tym samym tytule. Silny i zdecydowany głos oraz porywające, taneczne rytmy uczyniły z młodej wówczas dziewczyny prawdziwą gwiazdę.

Limahl, znany wszystkim z utworu „Neverending story” z filmu „Niekończąca się opowieść”, wystąpi wraz z zespołem Kajagoogoo. Pierwszy przebój zespołu „Too Shy” szybko znalazł się na miejscu pierwszym w Wielkiej Brytanii. Piosenka stała się symbolem pop kultury lat 80. i zyskała ogromną popularność na całym świecie.

Zespół Banda i Wanda założyła w 1981 roku Wanda Kwietniewska, jedna z byłych wokalistek Lombardu. Dzięki pierwszemu krążkowi, który zawierał takie hity jak „Hi-Fi”, „Nie będę Julią” czy „Fabryka marzeń” grupa odniosła spektakularny sukces. Obecnie działa pod nazwą Wanda i Banda.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ejtis Szoł

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert