koncert

Eldo + liveband X Pelson, Daniel Drumz

koncert

Eldo + liveband X Pelson, Daniel Drumz

Eldo + liveband X Pelson, Daniel Drumz - Bilety na koncert

ELDO – wł. Leszek Kaźmierczak, ur. w 1979 r., wychowany na warszawskim Bemowie. Raper, muzyk, aktor oraz warsawianista. Członek nie istniejącego już zespołu Grammatik, współtworzonego wraz z Jotuze, a także jeden z trzech pomysłodawców zespołu Parias.

Od 1998 r. zaangażowany w kulturę hip-hopową na różnych płaszczyznach. W 2001 r. jako członek zespołu Grammatik przygotował muzykę do spektaklu „Przypadek Klary” w reż. Pawła Miśkiewicza. Spektakl przez kolejne sześć lat wystawiany był w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Brał także udział w wielu innych ciekawych projektach, współpracując m.in. z tak znanymi artystami, jak: DJ Vadim, Indy Wich czy Leszek Możdżer. Kilkakrotnie zapraszany był na największy na świecie festiwal
hip-hopowy „HipHop Kemp” w czeskim Hradec Kralove.
Od wielu lat zafascynowany jest historią i kulturą przedwojennej Warszawy a także tematem powstania warszawskiego. Efektem wyżej wspomnianych fascynacji jest zdobycie przez Kaźmierczaka licencji przewodnika warszawskiego.
W 2012 roku został zaproszony przez Narodowe Centrum Kultury do stworzenia utworu z okazji
35-lecia Studenckiego Komitetu Solidarności.
W 2013 roku wraz z Pelsonem nagrał utwór „Gorejący Krzew”. Utwór ten promował wyprodukowany przez HBO trzyczęściowy film Agnieszki Holland o tym samym tytule.
28 maja br. pojawił się jego najnowszy album o tajemniczo brzmiącym tytule „Chi”. Krążek został świetnie przyjęty przez fanów artysty i od premiery okupuje listę OLIS. Dotychczas pojawiły
się teledyski do dwóch utworów z tej płyty: „Ms. Batory” i „Skała samobójców”.
3 października br. Eldo wyruszył w trasę koncertową wraz z nowym materiałem. Na scenie wspomagają go Daniel Drumz oraz Pelson - 1/3 kultowej warszawskiej Molesty. Artyści, rzecz jasna, dołożą swoje przysłowiowe 3 grosze do materiału koncertowego.
Zwieńczeniem trasy jest koncert w Arkadach Kubickiego prezentowany w ramach projektu 5stancja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Eldo + liveband X Pelson, Daniel Drumz

Koncert bardzo dobrze zorganizowany i nagłośniony. Artyści zaprezentowali się świetnie. Dość irytującym zjawiskiem są ludzie, którzy nagrywają koncert telefonami komórkowymi.

Polecane z kategorii koncert