koncert

Enej i Poparzeni Kawą Trzy

koncert

Enej i Poparzeni Kawą Trzy

Enej i Poparzeni Kawą Trzy - Bilety na koncert

Pod koniec lutego 2015 roku zespoły Enej i Poparzeni Kawą Trzy ruszają w kolejną trasę koncertową! Podróżując po całej Polsce wraz ze swoją muzyką zaprzyjaźnione grupy dotrą do największych miast naszego kraju, by wystąpić na scenach najważniejszych i najbardziej znanych klubów muzycznych.

Widzowie, którzy mieli okazję pojawić na koncercie zespołów, doskonale wiedzą, czego się spodziewać, lecz tym razem widowisko będzie jeszcze bardziej energetyczne i żywiołowe, jednocześnie częściej odwołujące się do słowiańskiej liryki. Stoi za tym nowy album zespołu Enej, nad którym muzycy właśnie kończą pracę; premiera płyty jest zaplanowana na luty 2015 roku.

Enej na koncertach zaprezentuje zupełnie nowy materiał, nie zapominając o starych przebojach. Wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji słuchać na żywo pełnych inteligentnego humoru piosenek PK3 i wyjątkowej, polsko-ukraińskiej twórczości grupy Enej, gorąco polecamy ich koncert - z pewnością nikt się nie zawiedzie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Enej i Poparzeni Kawą Trzy

Koncert był niezwykły. Byłam już na ponad pięćdziesięciu koncertach zespołu Enej... Zaskakują mnie za każdym razem. Ich energia,pozytywne nastawienie i moc jaką wkładają w każdy koncert zaostrza apetyt na więcej i więcej!
nonimka777 01.04.2015 19:54
Występy bardzo udane! Zabrakło mi jedynie hitu ULICE w występie ENEJ. Poparzeni Super! Pan Rafał był zabawny, lecz jednak nie bardzo pasował wizualnie do całego wyrazu artystycznego (Odwracał uwagę)
Rychlu 31.03.2015 16:24
Koncert był wspaniały, jedne z najlepszych polskich zespołów
Świetny pomysł na trasę koncertową, która 29/03/2015 kończyła się w WAW. Widac, że oba zespoły b.dobrze się dogadują, fajna chemia na scenie, wysoki poziom. Minusem na kocercie Enej za jasne białe światła, które oślepiały na kilka sekund, niestety przez cały koncert. Panowie to naprawdę męczy ;/
Agnieszka 30.03.2015 11:28
Bardzo dobry koncert i organizacja. Polecam!!!
bardzo dobry koncert, fajna zabawa
Poparzeni Kawą Trzy i Enej to klasa sama w sobie, więc zabawa była przednia zarówno przy starych przebojach jak i przy całkiem nowych. Moim zdaniem mankamentem było to, że publiczność mogła wchodzić na sale z piwem, a później puste kubki a czasami resztki piwa walały sie po podłodze, co mogło spowodować wypadki. Moim zdaniem organizatorzy powinni zadbać też o miejsca siedzące choć dla częsci publiczności.
pinezka 23.03.2015 18:05
Niezapomniany wieczór, super zabawa
Dobry koncert w wykonaniu obu zespołów,ciekawe wejście w trakcie utworu Poparzonych zespołu Enej.Bawiliśmy się dobrze mimo opóźnienia rozpoczęcia widowiska.Widać było, iż na scenie muzycy też bawili się świetnie.
herbmen 23.03.2015 13:28
Wszystko w jak najlepszym porządku. Było się przy czym pobawić. Oby częściej zespół Enej grał w tym lokalu.

Polecane z kategorii koncert