koncert

Ethno Jazz Festival: NOAM VAZANA (Izrael)

koncert

Ethno Jazz Festival: NOAM VAZANA (Izrael)

Ethno Jazz Festival: NOAM VAZANA (Izrael) - Bilety na koncert

Ethno Jazz Festival zaprasza 5 marca do Starego Klasztoru na koncert fascynującej wokalistki Noam Vazana. Pochodząca z Izraela artystka śpiewa w zapomnianym języku Żydów Sefardyjskich - ladino, który propaguje na całym świecie, dobrze znana publiczności Ethno Jazz Festivalu - Yasmin Levy.

Noam Vazana to fascynująca wokalistka, łącząca bliskowschodnie i północno-afrykańskie mieszanki z własnymi przebojowymi kompozycjami. To artystka, której w śmiały sposób udaje się połączyć hipnotyzujący śpiew z grą na fortepianie i puzonie.
Noam wygrała nagrodę sefardyjską w 2017 roku i często porównuje się ją do charyzmatycznych głosów, takich jak Nina Simone czy Mercedes Sosa.
Vazana zadebiutowała ostatnią wersją Love Migration, która znalazła się na szczycie 20 najlepiej sprzedających się albumów iTunes w roku 2015. Wystąpiła na najbardziej prestiżowych światowych festiwalach jazzowych m.in: Jazzahead DE, North Sea Jazz Festival NL, TEDx NL, Roccella Jazz IT, Tanjazz MA, Caux Intl. Peace Conference CH, Spotkanie muzyczne NL & more.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ethno Jazz Festival: NOAM VAZANA (Izrael)

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert