koncert

Ewa Bem

koncert

Ewa Bem

Ewa Bem - Bilety na koncert

Niepowtarzalny, ciepły głos, sceniczna charyzma i autentyczność. Wspaniała wokalistka, wyjątkowa osobowość o nienagannych manierach estradowych. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju, a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji.

Należy do grona najwybitniejszych polskich piosenkarek, a w środowisku jazzowym uważana za pierwsza Damę Polskiego Jazzu. Swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na ówczesne czasy na polskim rynku muzycznym. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej sceny jazzowej min. z Wojciechem Karolakiem, Zbyszkiem Namysłowskim, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim , Markiem Blizińskim, Henrykiem Miśkiewiczem. Od 1987r, z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim, pianistą, aranżerem, kompozytorem, kolejną wielką postacią polskiej sceny muzycznej.

W tym roku artystka obchodzi 50 rocznicę pracy artystycznej. Zawsze niewątpliwym atutem programów Ewy Bem była różnorodność repertuaru, ale szczególnie w roku jubileuszowym wybór utworów stanowi przekrój jej repertuaru z ostatnich 50 lat. Począwszy od jej największych przebojów, poprzez nowe opracowania utworów innych wykonawców artystka wykonuje także utwory o typowo jazzowym brzmieniu. Wszystkie utwory w znakomitych aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego, Henryka Miśkiewicz i Roberta Majewskiego.

Wykonawcami koncertu są:
Ewa Bem - śpiew
Andrzej Jagodziński - fortepian
Robert Majewski - trąbka
Adam Cegielski - kontrabas
Czesław „Mały” Bartkowski - perkusja

Zdjęcie: Zofia Zija

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

VII Wielka Gala Charytatywna Kobiety Kobietom - Ewa Bem

 KUP BILET

Ewa Bem - Największe przeboje

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ewa Bem

Piękny koncert, cudowna atmosfera.
Koncert zaliczam do udanych. Głos wokalistki mimo upływu lat mnie nie rozczarował , poczucie humoru bawiło publiczność a oprawa muzyczna była na wysokim poziomie. Serdecznie polecam
Bardzo dobra organizacja. Występ na wysokim poziomie. Nagłośnienie super. Szkoda że nie była prowadzona sprzedaż płyt.
Jak się spotka medium z medium, to już racje i kreacje jak z rękawa. Wieczór był biblijny.
Organizacja i sam koncert Pani Ewy Bem rewelacja. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Bardzo fajny koncert Pani Ewa Bem w doskonalej formie
Przepiękny koncert. Pani Ewa śpiewa całym sercem, a band absolutnie doskonały
Pani Ewa jak zwykle fantastyczna! Niepowtarzalny głos i energia występu dała nam wiele radości. Dziękujemy i czekamy na więcej. Beata i Piotr
Cudowny, wzruszający koncert. Pani Ewa. Nasza Diwa. Królowa Jazzu i nastroju. A ta sekcja! Jaki luz! Wspaniałe wydarzenie. Szkoda że nie można było na miejscu kupić płyt.
Charyzmatyczna, urocza, przecudowna Artystka! Niesamowity kontakt z publicznością i wciąż niezmiennie czarujący i magnetyzujący głos:-)
Cudnie było. Wszystko się wyrywało do tańca ;). Było pięknie, melodyjnie, dowcipnie i z przytupem. Dziękuję.
Organizacja bardzo słaba,układ siedzeń teatralny niezgodny z normami bhp i ppoż,nie było jak wyjść do toalety,żeby czegoś lub kogoś nie potącić,do niektórych miejsc nie było jak się dostać,tak było upchane jedno przy drugim.Gdyby odpukać wydarzył się wypadek,właściciel poszedłby siedzieć. Nie siedziałem na swoim miejscu bo nie można było się do niego dostać. Co do samegp występu i artystki to jestem bardziej niż zadowolony, na takie występy warto czekać, zwłaszcza, że Pani Ewa często nie występuje. Jej niezwykła osobowość i wspaniały głos potrafią zdziałać cuda - genialna.
Bardzo udany koncert. Warto było czekać tak długo. Pani Ewa ma znakomity kontakt z publicznością, co powoduje znakomitą atmosferę na widowni.
Organizacja bez zarzutu a sam koncert wspaniały. Dziękujemy
Kunszt Pani Ewy i radość ze słuchania jej utworów, powoduje że nawet jeśli są jakiekolwiek niedociągnięcia organizacyjne, to trudno je zauważyć. Posiłki przygotowane w restauracji - świeże i smaczne, podane w dobrym czasie przez miłych i pomocnych kelnerów. Jestem b.zadowolona J.Kłys
Dawno nie byłem na koncercie w którym publiczność tak aktywnie uczestniczyła. Świetna atmosfera, zwłaszcza w drugiej części, kiedy Pani Ewa śpiewała własny repertuar zamiast Skaldów. Pozdrawiam
Świetna, kameralna atmosfera.
Czekałam na GŁOS Ewy Bem, doczekałam się - pod koniec koncertu. Jeszcze w piosenkach anglo- czy frankojęzycznych śpiewała w pełni, w polskich piosenkach na początku koncertu ani siły głosu ani tej cudownej barwy nie było.... żadna piosenka nie poruszyła mnie emocjonalnie. Atmosfera początkowo też była taka sobie, potem Pani Ewa chyba zobaczyła sympatie publiczności i ciut się rozruszała.
Znakomity wystep i atmosfera !
sam wystep super. Zarowno wokalistka jak i Pan Andrzej Jagodzinski w doskonalej formie. Istotnym bledem organizatorow bylo upchniecie krzesel tak ze 1 rzad byl o 0,5m!!!!!!!!!!!!od sceny. Nie do przyjecia dla widzow z pierwszych 3 rzedow. Chec zwiekszenia wplywow przesadna.
komentator 18.01.2017 11:30
Byliśmy po raz pierwszy i bardzo nam się podobało. Ewa Bem miała niesamowity kontakt z publicznością.
Doskonały koncert. Pani Ewa Bem w świetnej formie. Bawiła publiczność zarówno muzyką, jak i swoim poczuciem humoru. Dodatkowy bonus to Pan Andrzej Jagodziński towarzyszący artystce na fortepianie. Pycha!
Bilet na koncert był prezentem dla Mamy - jest zachwycona!
Masakra porażka ta Pani powinna dać sobie spokój ze śpiewaniem Jestem zniesmaczony poziomem artystycznym,wokalnym.Gdzie tej Pani do Edyty Geppert czy Anny Jopek nie jest godna im sznurowadeł wiązać.
Koncert jak najbardziej udany, Pani Ewa jak zawsze wspaniała :)

Polecane z kategorii koncert