koncert

FOURS collective

koncert

FOURS collective

FOURS collective - Bilety na koncert

Muzyka FOURS collective to niebanalna mozaika brzmień, która otwiera przed słuchaczem przestrzeń pełną światła i emocji w najczystszej postaci. To nieustanny eksperyment łączenia ze sobą brzmień i gatunków trafiający w najczulsze zakamarki duszy każdego odbiorcy. Drum?n bass i muzyka klasyczna, jazz i etno, funk i brzmienia elektroniczne to tylko początek długiej listy gatunków, które zostają tutaj wrzucone do jednego tygla.

FOURS collective to nie tylko półfinaliści 7 edycji Mam Talent, ale także laureaci Konkursu Instytutu Muzyki i Tańca na Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku 2014. Ich płyta Treez, która ukazała się 8 marca 2014 roku, zdobyła uznanie radiowych osobowości, takich jak Piotr Metz, Jan Ptaszyn Wróblewski, Antoni Krupa i inni.

W ramach Mikołajek Jazzowych w Dworze Artusa usłyszymy materiał właśnie z tego debiutanckiego albumu, chociaż spodziewać możemy się także niespodzianek, a przede wszystkim niepowtarzalnego zderzenia indywidualnej energii muzyków, która z niespotykaną siłą emanuje wokół wciągając odbiorców w muzyczne peregrynacje

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FOURS collective

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert