koncert

Fermata Chór Kameralny pod dyrekcją Ewy Robak

koncert

Fermata Chór Kameralny pod dyrekcją Ewy Robak

Fermata Chór Kameralny pod dyrekcją Ewy Robak - Bilety na koncert

Koncert kieleckiego Chóru Fermata będzie specjalną propozycją na tłustoczwartkowy wieczór klubowy. Pączków będzie mnóstwo, ale uczta dla ducha - jeszcze zacniejsza. Oto usłyszycie największe przeboje i najpiękniejsze aranżacje wielogłosowe, które ma w repertuarze Fermata. Nie obejdzie się tez zapewne bez wspólnego śpiewania…:) Dodam tylko, że w 2018 roku Chór obchodził jubileusz, okrągły jubileusz :)
Bilety po 30 zł (w dniu imprezy 40 zł) - dochód z nich w całości zostanie przeznaczony na STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CHÓRU KAMERALNEGO FERMATA. Rezerwacje miejsc pod nr 512170995.
…………………………………………………………………..

Chór Kameralny Fermata powstał w 1998 r. w Kielcach. Założycielką, dyrygentem i kierownikiem artystycznym jest Ewa Robak. Repertuar zespołu jest efektem muzycznych poszukiwań w obszernym materiale– od renesansowych madrygałów po kompozycje współczesne, pieśni patriotyczne, stylizacje folkloru różnych narodów, kolędy i pastorałki. Fermata ma na swym koncie udział w nagraniu płyt CD i DVD obsypanych licznymi nagrodami: Tryptyk Świętokrzyski, Siedem Pieśni Marii, Listy z Placu Zgody, Fermata kolęduje. Zespół współpracuje z Kieleckim Teatrem Tańca – zrealizował oprawę muzyczną spektakli: Dla Ciebie Panie i Pasja.
Fermata wzięła udział w ponad 240 koncertach, także w dużych produkcjach dla kilkunastotysięcznej widowni, w kraju i za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Fermata Chór Kameralny pod dyrekcją Ewy Robak

Profesjonalizm najwyższej próby. Pani Ewa fantastyczna. Bawiliśmy się świetnie.
rewelacyjny koncert na zakończenie tłustoczwartkowego obżarstwa ;)
wisienka 01.03.2019 09:03

Polecane z kategorii koncert