koncert

Festiwal Marzeń 2015

koncert

Festiwal Marzeń 2015

Festiwal Marzeń 2015 - Bilety na koncert

Festiwal Marzeń w Chojnicach po raz pierwszy został zorganizowany 25.08.2013r i od razu spotkał się z bardzo dużym oddźwiękiem wśród społeczności regionu. Wynika z tego, że takie imprezy są bardzo oczekiwane. Informacje na portalach: WP, ONET, KONCERTOMANIA, POMORSKA, DZIENNIK BAŁTYCKI, itp. obrazują jej ogromny potencjał. Zasięg imprezy poprzez dobranie gwiazd: KATE RYAN, LEMON, VERA KKRTHALS, MAJESTIC oraz ogólnopolskie wybory Miss Lata, zgromadziło rządnych mocnych wrażeń 12 tyś. osób z całej polski.

W roku 2014 odbyła się kolejna edycja Festiwalu, na którym zagrały takie gwiazdy jak: ENEJ, Bednarek, Mr President, Ewa Kryza, NORBI a do mediów zainteresowanych tą imprezą dołączyła ogólnopolska telewizja.

Miło nam również zakomunikować, że Festiwal Marzeń 2013 jak i II edycja 2014 otrzymały statuetkę na gali Dokonań Roku w kategotii: IMPREZA ROKU!!!

III edycja Festiwalu w tym roku odbędzie się w sobotę 22 sierpnia 2015 roku i zagrają takie gwiazdy jak: Dawid Kwiatkowski, Felicjan Andrzejczak, Mesajah, MROZU.

Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Marzeń 2015

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert