film

19. Festiwal Ogrody Muzyczne

film

19. Festiwal Ogrody Muzyczne

19. Festiwal Ogrody Muzyczne - Bilety do kina

Co roku zapraszamy Was na dziedziniec Zamku Królewskiego. Przez cały miesiąc (prawie) codziennie serwujemy Wam muzykę na żywo i filmy muzyczne, retransmisje z Met, Teatru Bolszoj, prestiżowych europejskich festiwali i instytucji kulturalnych. Zapraszamy ciekawych gości, przedstawicieli świata kultury, sztuki - aktorów, reżyserów, tancerzy, dyrektorów instytucji kultury (byli u nas Krystyna Janda, Wiesław Ochman, Waldemar Dąbrowski, Jolanta i Włodek Pawlikowie, Jacek Przybyłowicz, Stanisław Janicki, Katarzyna Gardzina-Kubała, Kinga Wojciechowska, Paweł Kowalski i wielu, wielu innych).
Stwarzamy prawie rodzinną, serdeczną atmosferę, dzięki czemu na kilka godzin możecie zapomnieć o troskach, kłopotach, codziennych sprawach i zanurzyć się w sztuce, w pięknej muzyce, w interesującym słowie. Tę atmosferę zawdzięczacie twórcom Festiwalu - Ryszardowi Kubiakowi i Zygmuntowi Krauze i całej dzielnej ekipie, która przygotowuje i dopilnowuje, żebyście w naszym festiwalowym namiocie, przy kawce i ciasteczku czuli się jak u siebie w domu albo jak na najlepszych wakacjach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 19. Festiwal Ogrody Muzyczne

Wspaniały festiwal wspaniała Carmen
Wspaniała opera!!!
Niesamowite wrażenia,świetne głosy,scenariusz,scenografia i kostiumy.Dla mnie to najpiękniejsza Carmen jaką w życiu widziałam
Było fantastycznie, moja ocena to pięć gwiazdek.
Szkoda, że organizatorzy nie zadbali o wyświetlenie na ekranie napisów w jęz. polskim. Z pewnością przybliżyło by to sens przedstawienia.... wielka szkoda....
bardzo interesująca interpretacja
Świetna muzyka. Miło spędzony wieczór. Polecam
Bardzo interesująca impreza podczas której wiele dowiedziałam się ciekawych wiadomości
Koncert świetny, przemówienia i wstępy zbyt długie. komentarze dotyczące sponsorów - miasta stołecznego Warszawa - nawet jeśli prawdziwe - psujące atmosferę.
Niestety, moja opinia jest negatywna. Widzowie zostali oszukani, ponieważ przez pierwszą godzinę odbywał się słowny występ emerytowanej tancerki B.K., który nie był zapowiedziany. Przez to cały spektakl wydłużył się o godzinę. Nie mogłem przez to obejrzeć drugiej części właściwego filmu Niżyńskim.
wszystko super, wspaniała okazja do zobaczenia światowych premier! Mimo że do Zamku Królewskiego mam ok. 80 km, to zawsze to bliżej i taniej niż do Metropolitan w Nowym Jorku!
bardzo intresujące przemowy i super Stradivarius
Świetny zespół, doskonały kontakt z widownią dyrygenta, pana Kostrzewy, Pan Ryszard Kubiak, jak od lat, elegancki erudyta. w sumie wieczór bardzo udany.
fantastyczne przedsięwzięcie. cuuudowana orkiestra i muzyka
Koncert był rewelacyjny!
Świetny big band. Świetny dyrygent i jednocześnie prowadzący. Koncert lekki i przyjemny.
Wspaniały koncert. Cieszę się z możliwości obejrzenia koncertu w kinie.
Jan Maciejec 29.10.2018 10:00
Retransmisja koncertu super, szkoda tylko, że widownia nie reagowała, nawet brak było oklasków. Organizacja bardzo dobra. Czekam na następne wydarzenie z udziałem Andre Rieu,pozdrawiam
E.K. 28.10.2018 15:54

Polecane z kategorii film