film
19. Festiwal Ogrody Muzyczne

film

19. Festiwal Ogrody Muzyczne

19. Festiwal Ogrody Muzyczne - Bilety na film

19. Festiwal Ogrody Muzyczne | Bilety na film

Co roku zapraszamy Was na dziedziniec Zamku Królewskiego. Przez cały miesiąc (prawie) codziennie serwujemy Wam muzykę na żywo i filmy muzyczne, retransmisje z Met, Teatru Bolszoj, prestiżowych europejskich festiwali i instytucji kulturalnych. Zapraszamy ciekawych gości, przedstawicieli świata kultury, sztuki - aktorów, reżyserów, tancerzy, dyrektorów instytucji kultury (byli u nas Krystyna Janda, Wiesław Ochman, Waldemar Dąbrowski, Jolanta i Włodek Pawlikowie, Jacek Przybyłowicz, Stanisław Janicki, Katarzyna Gardzina-Kubała, Kinga Wojciechowska, Paweł Kowalski i wielu, wielu innych).
Stwarzamy prawie rodzinną, serdeczną atmosferę, dzięki czemu na kilka godzin możecie zapomnieć o troskach, kłopotach, codziennych sprawach i zanurzyć się w sztuce, w pięknej muzyce, w interesującym słowie. Tę atmosferę zawdzięczacie twórcom Festiwalu - Ryszardowi Kubiakowi i Zygmuntowi Krauze i całej dzielnej ekipie, która przygotowuje i dopilnowuje, żebyście w naszym festiwalowym namiocie, przy kawce i ciasteczku czuli się jak u siebie w domu albo jak na najlepszych wakacjach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Prolog - Koncert muzyki filmowej

Inauguracja festiwalu - Koncert na stradivariusie

Księżniczka w oślej skórze / Peau d'âne

Projekcja: Opera G. Verdi Traviata

Projekcja: Balet J. Neumeier Niżyński / Nijinsky Ballet by John Neumeie

Projekcja: Opera G. Verdi Aïda

Projekcja: Suita Carmen & Pietruszka

Sławomir Zubrzycki - viola organista

Wieczór francuski - Z biegiem Loary

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały koncert. Cieszę się z możliwości obejrzenia koncertu w kinie.
Jan Maciejec 29.10.2018 10:00
Retransmisja koncertu super, szkoda tylko, że widownia nie reagowała, nawet brak było oklasków. Organizacja bardzo dobra. Czekam na następne wydarzenie z udziałem Andre Rieu,pozdrawiam
E.K. 28.10.2018 15:54