film 19. Festiwal Ogrody Muzyczne

Projekcja: André Rieu "Amore - mój hołd dla miłości"

film 19. Festiwal Ogrody Muzyczne

Projekcja: André Rieu "Amore - mój hołd dla miłości"

Projekcja: André Rieu "Amore - mój hołd dla miłości" - Bilety do kina

Retransmisja koncertu Andre Rieu "Amore - mój hołd dla miłości", który odbył się 7 lipca br. w Maastricht.

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.
Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Projekcja: André Rieu "Amore - mój hołd dla miłości"

Było fantastycznie, moja ocena to pięć gwiazdek.
Wspaniały koncert. Cieszę się z możliwości obejrzenia koncertu w kinie.
Jan Maciejec 29.10.2018 10:00
Retransmisja koncertu super, szkoda tylko, że widownia nie reagowała, nawet brak było oklasków. Organizacja bardzo dobra. Czekam na następne wydarzenie z udziałem Andre Rieu,pozdrawiam
E.K. 28.10.2018 15:54

Polecane z kategorii film