koncert

Festiwal Przebojów

koncert

Festiwal Przebojów

Festiwal Przebojów - Bilety na koncert

PIERWSZY FESTIWAL PRZEBOJÓW! CZWÓRKA WSPANIAŁYCH WYKONAWCÓW JEDNEGO DNIA! SOPOT, OPERA LEŚNA, 1 SIERPNIA 2014!

Takiego festiwalu jeszcze w Polce nie było: przeboje Abby, Madonny, Cher i Tiny Turner jednego dnia, na jednej scenie! Cztery fascynujące gwiazdy muzyki pop wszechczasów. Niewyczerpana kopalnia przebojów. Fascynujący kalendarz żywych emocji! Blisko 4 godziny nieprzerwanych hitów. Tylko raz, tylko 1 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie. Największe przeboje świata! Imprezę poprowadzi Krzysztof Skiba. Początek o 19:30

Takiego skomasowania światowych hitów w Polsce jeszcze nie było. Nareszcie Pierwszy Festiwal Przebojów zaistnieje w Sopocie. A na jednej scenie pojawią się: Vogue MADONNA, Typically TINA, Believe in CHER i ABBA Gold. Brytyjsko-amerykański show na żywo! Przebój za przebojem. Najgorętsze, nieprzemijające hity wiecznie żywych mega gwiazd światowych estrad. To samo brzmienie, niezwykła dbałość o szczegóły, wspaniałe kostiumy, rewelacyjna oprawa, wielkie święto dla miłośników najlepszych piosenek na świecie. Cztery godziny szaleństwa w takt wspaniałych utworów największych gwiazd POP wszechczasów.

Imprezy o charakterze „Tribute” odbywają się od wielu lat na całym świecie. W Wielkiej Brytanii, od 10 lat organizowany jest, co roku Festiwal Glastonbudget. Pomyślany jako hołd dla dawnych gwiazd estrady, szybko stał się przeglądem zespołów, które, jak żartobliwie mawiano, często prezentowały się lepiej, aniżeli oryginalni wykonawcy. Koncerty cieszą się wielką popularnością i przyciągają jednorazowo kilkanaście tysięcy ludzi. David Gilmour zaprasza najlepsze zespoły grające jego własne przeboje na swoje urodziny, John Bon Jovi częstokroć zabiera takich wykonawców w trasy. Na całym świecie fani zapełniają stadiony by posłuchać fantastycznych, żywych przebojów swych największych gwiazd. Teraz będzie to możliwe również w Polsce: jeden dzień, jeden bilet, czwórka fenomenalnych wykonawców. 1 Sierpnia, Opera Leśna i najgorętszy muzyczny piątek lata 2014.

Abba Gold od lat występuje na całym świecie. Zagrali 2200 koncertów dla ponad 2 milionów ludzi. Na jednym z koncertów bawiło się z nimi przeszło 93 000 fanów. Koncertowali m.in.; na Stadionie Wembley, w Playhouse, Fairfield Halls Croydon, i na Stadionie Olimpijskim w Moskwie. Bilety na ich koncerty rozchodzą się, jak ciepłe bułki. Uznawani są za jeden z najlepszych zespołów Tribute wszechczasów.

Żywiołowa, pełna pasji, wspaniała wokalistka i tancerka Typically Tina przeniesie nas w świat Motown, ale i w cudowne nie tylko dla Tiny lata 80te, a niejednemu widzowi mocniej zabije serce przy takich hitach jak "Private Dancer", "Simply the Best", "Addicted to Love" czy "Goldeneye".

Dzięki szalonej, ekstrawaganckiej, zawsze wielkiej "Goddess of Pop" Believe in Cher tego wieczoru w Operze Leśnej nie zabraknie takich królów parkietu jak " I Got You Babe", "Belive", "Strong Enough", "Walking in Memphis", "Just like Jessie James" i wielu innych.

Czy w takim towarzystwie może zabraknąć Królowej, prowokatorki, ognistej i wystudiowanej do cna Madonny, mistrzyni stylu, carycy POP? Vogue Madonna przedstawi nam największe z największych przeboje takie jak "Like a Virgin", "True Blue", "Like A Prayer", "Papa Don't Preach", "Express Yourself", "Justify my Love", "Vogue" i wiele, wiele innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Przebojów

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert