koncert

Fisz Emade Tworzywo

koncert

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo - Bilety na koncert

Fisz Emade Tworzywo - jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej.

Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Ich płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa. 9 marca ukazała się kompilacja nagrań zespołu podsumowująca działalność Fisz Emade w latach 2000- 2011.

To czas kiedy płyty Tworzywa zdominowane były przez rap, narracyjne utwory, nie tak melodyjne i rozśpiewane jak późniejszy okres twórczości. Pełne dystansu i poczucia humoru ale i refleksyjne teksty, to często długie monologi, narracyjne formy doskonale oddające klimat muzyczny lat 90, kiedy to hiphop był gatunkiem dla braci wręcz rewolucyjnym. „Chociaż trudno mi określić dzisiaj gatunek muzyki, którą dzisiaj tworzymy, to nie ma wątpliwości, że nie brzmiała by tak a być może w ogóle nie było by nas na scenie muzycznej gdyby nie hiphop lat 90tych i muzyka takich grup jak Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS” mówi Fisz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wałbrzych

Recenzje Fisz Emade Tworzywo

Rewelacja
Wojciech 24.11.2019 09:07
co tu recenzować, występ jak zawsze doskonały :)
Świetny występ.Zasłużone owacje publiczności, nagrodzone zresztą trzema utworami na bis. Odjęłam jedną gwiazdkę za nagłośnienie sali koncertowej.Jak dla mnie za głośno. Nie zawsze docierały słowa piosenek.
Fajnie, oj fajnie będę wracał do tego klubu.
Pełny profesjonalizm, płyta Radar+ hity. Bardzo fajny koncert, prawie 2 h grania.
SUPER KONCERCIK
Uwielbiam ten klub !!! Kto nie był polecam. Koncert super jestem bardzo zadowolona . Nie ma nic lepszego jak muzyka na żywo ❤️
Genialny koncert i mistrzowska solówka na basie
Super koncert...gdy dochodzi do tego klimatyczny lokal jakim jest Bogary..nic dodać nic ująć.. 6*/6*
Super!!!! Polecam gorąco
Jak zawsze niezwykły klimat Bogartu. Świetna muzyka.
Świetny koncert, świetny klub. Mega zadowolenie.
Niesamowita muzyczna podróż dzięki Fisz Emade Tworzywo 🤩 To przepiękne jak oni bawią się muzyką na żywo, zarażając tą energią widownię. Do tego przestrzeń klubu Bogart w Gomunicach 👏Koncert w pamięci zostanie na całe życie. Dzięki bilety a.pl 😉
@aboutmusicsimply 27.10.2019 10:27
Super koncert w klimatycznym miejscu i atmosferze.
Koncert rewelacyjny.
Pełen profesjonalizm! Było cudnie!
Absolutnie fantastyczny koncert
Wspaniały koncert w kameralnej atmosferze
Super!
audiowizualna perfekcja!
Wykonawcy bez zarzuty, niestety towarzystwo raczej drętwe.
hyzzio 13.04.2019 17:00
Koncert rewelacyjny pod względem muzycznym i organizacyjnym. Dziękuję 😊
Suuuuper.
Chłopaki dali czadu, publiczność też świetnie się bawiła, obustronna chemia - chyba wszyscy byli zadowoleni. Bis na prawdę długi, chłopaki cieszyli się z atmosfery i reakcji puliczności - oby takie klimaty zdarzały się częściej
wirowka 13.04.2019 14:57
Bardzo fajny koncert, fajne efekty świetlne, lekkie problemy z naglosnienien
Magda 13.04.2019 08:45
Fisz Emade Tworzywo na żywo! Rewelacyjny koncert w świetnym miejscu i doskonałym towarzystwie.
Andrzej 12.04.2019 12:45
Super koncert,uwielbiam Zaklęte Rewiry, świetna organizacja i atmosfera.
Doskonały koncert, dobre nagłośnienie, klub sobie poradził :)
Adasko32 09.04.2019 14:00
Pierwsze kilka piosenek - w ogóle nie było słychać wokalisty i za to oraz za kolejki do szatni i stroboskop który raził w oczy ujmujemy jedna gwiazdkę. Poza tym koncert genialny. Artyści cudownie wprowadzili nas w niepowtarzalny nastrój. Byłam z trójka przyjaciół , w tym jedna osoba która w ogóle fisza nie zna i wszyscy byliśmy pod wrażeniem.
Najwyższy poziom występu. Muzyka, wykonanie rewelacja.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert