Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Flapjack - "Tribute to Guzik"

koncert

Flapjack - "Tribute to Guzik"

Flapjack - "Tribute to Guzik" - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wROCKfest.pl zaprasza 23 kwietnia do Starego Klasztoru na koncert FLAPJACK "Tribute to Guzik", dedykowany pamięci zmarłego w ubiegłym roku wokalisty zespołu, Grzegorza „Guzika’ Guzińskiego.

Flapjack powstał w 1993 roku z inicjatywy Roberta "Litzy" Friedricha i Macieja "Ślimaka" Starosty (obaj z zespołu Acid Drinkers). Pozycję drugiego gitarzysty objął Maciej Jahnz, z którym Litza grał wcześniej w zespole Slavoy. Basistą został Jacek "Hrap-Luck" Chraplak, późniejszy realizator dźwięku, do składu dołączył również Marcin "Wimek" Wimońć, wokalista i saksofonista zespoły Squot. Przez pewien okres gitarzystą Flapjacka był także nieodżałowany Aleksander "Olass" Mendyk. Rolę wokalisty, po kilku zmianach personalnych, ostatecznie objął Grzegorz "Guzik" Guziński z trójmiejskich formacji Red Rooster i Ndingue.

Flapjack ma w swoim dorobku cztery płyty ("Ruthless Kick", "Fairplay", Juicy Planet Eart" i "KeepYourHeads Down") oraz wiele koncertów i tras koncertowych z zaprzyjaźnionymi zespołami polskiej sceny metalowej, grał również na jednej scenie m.in. z legendarnym Faith No More.
W styczniu 2021 roku zmarł wokalista zespołu, Grzegorz „Guzik’ Guziński, pozostawiając po sobie pustkę w sercach fanów i muzyków, z którymi współpracował.
Chcąc uczcić tego nietuzinkowego artystę, znakomitego tekściarza i muzyka, naszego kolegę i przyjaciela zdecydowaliśmy się na spotkanie się w prawie „oryginalnym” składzie Flapjacki zrobić Tribute to Guzik.
Zrobimy to najgłośniej i najmocniej jak tylko potrafimy!
Czyli po prostu ”Ruthless kick”!

Skład:
Robert "Litza" Friedrich - git.
Maciej Jahnz - git.
Maciej "Ślimak" Starosta - dr.
Marcin "Wimek" Wimonć - sax
Michał "Mihau" Kaleciński - bass

Pozycje wokalistów w tym projekcie obejmą: J Kroto Cokesky z zespołu Hope oraz Rafał "Hau" Mirocha

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Flapjack - "Tribute to Guzik"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert