koncert
Fryderyk. Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu

koncert

Fryderyk. Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu

Fryderyk. Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu - Bilety na koncert

Fryderyk. Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

GALA MUZYKI ROZRYWKOWEJ I JAZZOWEJ
Wystąpią:
Agnieszka Chylińska | Kayah | NOSOWSKA | Edyta Górniak | Dawid Podsiadło | Krzysztof Zalewski | Brodka | Kortez | Øragnek | Reni Jusis | Skaldowie | Lanberry | Rojek

25. edycja nagrody FRYDERYK to okazja do odświeżenia dotychczasowej formuły wydarzenia. Gala wręczenia statuetek odbędzie się po raz pierwszy w Katowicach i po raz pierwszy można kupić na nią bilet! Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu już w sobotę 9-ego marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wszyscy artyści, którzy wystąpią są laureatami Fryderyków lub otrzymali nominacje do najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej w Polsce.

Agnieszka Chylińska to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich piosenkarek. Była wokalistka ONA opublikowała w zeszłym roku trzeci solowy album „Pink Punk”, na którym wraca do ostrego grania. W marcu 2019 roku mija dokładnie 25 lat od scenicznego debiutu artystki! Wielokrotnie nominowana do nagrody FRYDERYK, uświetni tym razem galę swoim występem.

Niepodważalnymi osiągnięciami na polskiej scenie może poszczycić się NOSOWSKA. Wokalistka
i wybitna autorka tekstów, ma na koncie rekordową liczbę statuetek „Fryderyk”, a wiele jej płyt zyskało status złotych i platynowych. W 2018 roku artystka opublikowała bardzo dobrze przyjęty album „BASTA. Autorka hitu „Ja pas!” i „Nagasaki” wystąpi w sobotę podczas gali wręczenia nagród.

Kayah to jedna z najbardziej uznanych polskich wokalistek o potężnym głosie, dorobku i charyźmie. Artystka może się pochwalić spektakularnym wynikiem 8 nominacji podczas gali Fryderyk’99 za jeden z najważniejszych krążków w historii polskiej muzyki rozrywkowej - „Kayah i Bregović”. Jest potrójną laureatką nagrody Fryderyk w kategorii Wokalistka Roku. Dlatego nie mogło jej zabraknąć podczas jubileuszowej gali w Katowicach.

Zjawiskowa Edyta Górniak także pojawi się na sobotniej gali. Jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej piosenki czaruje niepowtarzalną urodą, wybitnymi możliwościami wokalnymi i akustycznymi wersjami utworów dobrze znanych oraz zupełnie nowych. Piosenkarka była wielokrotnie nominowana do nagrody Fryderyk i dwukrotnie została uhonorowana statuetką.

„Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło bez wątpienia był jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich albumów 2018 roku. Poczwórna platyna, znakomita trasa i wyprzedane największe hale widowiskowe w Polsce. Charyzmatyczny Krzysztof Zalewski to kolejna gwiazda, która zagra podczas sobotniej gali w Katowicach. Zeszłoroczny album „Zalewski śpiewa Niemena” jest nominowany do nagrody Fryderyk, a wokalista od lat konsekwentnie buduje własną pozycję artystyczną. Pierwszego dnia usłyszymy także głęboki głos jednego z najciekawszych artystów ostatnich lat. Kortez został uhonorowany Fryderykiem za Debiut 2016 roku. Kortez, Podsiadło i Zalewski są wspólnie odpowiedzialni za jeden z największych hitów minionego roku. Przebój „Początek” jest nominowany w kategorii Utwór Roku.

Tomasz Organek - wokalista, autor tekstów, kompozytor i lider zespołu Ørganek to jeden z najciekawszych polskich artystów ostatnich lat. Zdobywca dwóch nagród FRYDERYK, wystąpi na czele macierzystego zespołu podczas gali wręczenia statuetek.

Aż 6 nagród FRYDERYK zdobyła dotychczas Reni Jusis. W zeszłym roku opublikowała ósmy album
w karierze, zatytułowany „Ćma”. Piosenkarka także wystąpi w sobotę 9 marca. Wystąpią wówczas także Skaldowie. Wiele utworów zespołu przeszło do klasyki polskiej piosenki. „Prześliczna wiolonczelistka”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Nie domykajmy drzwi” to melodie, które zna większość populacji naszego kraju.

Na gali zaśpiewa również Lanberry. Artystka ma na koncie takie przeboje, jak „Piątek”, „Ostatni most” czy „Nie ma mnie”. W 2018 roku opublikowała drugi album w karierze, zatytułowany „miXtura”. Piosenkarka została nominowana do tegorocznej nagrody FRYDERYK w kategorii Album Roku Pop, Utwór Roku i Autor Roku.

Otwarcie bram dla publiczności nastąpi o godzinie 17:00 .

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetna impreza, wspaniali artyści, koncerty z powerem! Jeśli będzie możliwość to chętnie weźmiemy udział w imprezie za rok.
Niezapomniane przeżycie, naładowanie pozytywna energią na dłuższy czas. Super miejsce!!!!!
Sama impreza super, profesjonalne prowadzenie przez panią Magdę. Pewnym niedociągnięciem ze strony organizatora był brak miejsc w szatni na płaszcze (bądź co bądź wciąż mamy zimę).
Mamy zastrzeżenia jedynie do artystów występujących na scenie. Niektóre występy, jak na przykład kajah, reni jusis, lanberry,skaldowie i edyta gorniak - tragedia. Nie powinno być ich w ogóle. Mamy tylu wspaniałych artystów, naprawdę jest w czym wybierać. Liczymy, ze w przyszłym roku posłuchamy lepszej muzyki.
Polecam super impreza !!!
Z organizacji imprezy 1:chaos, brak informacji, niewystarczajace szatnie, brak mydła i papieru toaletowego...
Gala była przygotowana pod telewidzów, fatalna organizacja dla publiczności, od godz. 17.00 miało być otwarcie bram, tymczasem było od 17.15; rozpoczęcie gali miało być od 18.40, a faktycznie o 19.20; część mniej oficjalna do godz. 20.00 fatalnie nagłośniona, brak telebimów pokazujących artystów występujących na scenie (były dwie sceny jedna z wręczaniem nagród pośrodku - ok, ale była druga na samym końcu), a były takie możliwości (tak było przy występie Korteza). Od godz. 17.15 do godz. 19.20 na ściance praktycznie pokazało się ok. 8 osób, co było całkowitym lekceważeniem tłumów fotoreporterów, dziennikarzy i widzów. Fatalna informacja o przerwach w gali(nikt na samym początku przerwy nie informował o jej długości. Wyjazd z parkingu po gali to jakiś koszmar - ponad godzinny korek do wyjazdu z parkingu (nikt nie kierował ruchem).
świetna impreza, szacun za realizację dla TVN
Wiele gwiazd w jednym miejscu. Super przygotowani, głównie obsługa sprzętu. Pani Mołek świetnie wyglądała i poradziła sobie w sytuacji tzw. trudnej. Pan Rafał mógł wg mnie kogoś urazić i przesadził. Telebim nie pokazywał odbioru nagród przez Laureatów. W TV było super widoczne.
Brak profesjonalizmu od strony organizacyjnej. Na bilecie widniała godzina 18:40, a otwarcie bram od 17:00. Natomiast wszystkich trzymano aż do około 19:40 i nie wpuszczono na salę. Ogromny tłum osób tłoczył się na korytarzu za drzwiami do Centrum a przed drzwiami na salę widowiskową. Brakło miejsc w szatniach, część osób musiała iść z kurtkami i płaszczami na salę. Organizatorzy nie przemyśleli totalnie całej imprezy!!! Jak trwała pierwsza część Gali (nietransmitowana) wówczas ludzie dopiero wchodzili na miejsca!!! Sam koncert bardzo udany. Gwiazdy, oprawa muzyczna i scenografia super. Natomiast organizacja zawiodła.
REWELACJA !!! Za rok zapraszamy znów do Katowic.
Gala sama w sobie była na dobrym poziomie, jednakże co się tyczy organizacji to sama porażka. Opóźnienie pół godzinne w puszczaniu ludzi na salę. Jedno wejście na 6 sektorów, gdzie ludzie nie wiedzieli w którym kierunku iść. Sprawdzanie po raz 4 biletów na sali, co stanowczo opóźniało zajęcie miejsc, kiedy już organizatorzy nawoływali by te miejsca już zajmować. Sektory zbudowane prowizorycznie, z barierkami na wysokości oczu i krzesełkami istnie stadionowymi. I co najgorsze, w sektorze E pozostawione pudełka z jedzeniem na każdym siedzeniu, czy już nikt w dzisiejszych czasach nie potrafi po sobie posprzątać? Lepiej zostawić syf, niech się ktoś inny martwi. Cena 159zł za sektor E stanowczo wygórowana.
Organizacyjnie... Żenada !!! Byliśmy z żoną pierwszy i ostatni raz
świetne wydarzenie kulturalne,genialne występy wszystkich artystów. Mam jednak zastrzeżenia co do organizacji.Dwie sceny nie były dobrym rozwiązaniem.Wiekszosc osób,która miała bilety blisko sceny co wiązało się z większym nakładem finansowym, laureatów widziała od tylu.Na szczęście występy trochę ten dyskomfort równoważyly
Sama gala w porządku, muzyka świetna, możliwość zobaczenia na żywo aż tylu artystów w jednym miejscu :) Niestety organizacja pozostawiała sporo do życzenia. Godzina oczekiwania na wejście, problem ze znalezieniem właściwego sektora, z uwagi na słabe oznaczenie, bardzo niewygodne miejsca siedzące.
Fantastyczna muzyka, wykonawcy ❤️ Kortez, Zalewski, Podsiadło - zestaw idealny 👌🏻 Rafał Pacześ - mistrz 😁
Polecam:) MCK Katowice The Best:)
Wydarzenie bardzo fajnie,Masa artystów w jednym miejscu,duża fala muzyki.Organizacyjnie trochę gorzej,tzn start na sektory za późno,mikrofon za cichy gdzie przemawiali laureaci i mega wtopa przed występem Rojka gdzie obsługa techniczna nie mogła sie uporać z problemami kablowymi,ale i tak całosć na plus
Fatalna organizacja, brak odpowiedniej do liczby osób miejsc w szatniach, informacja o rozpoczęciu o 18.40 (patrz mail od biletyna.pl), a następnie prawie godzinne oczekiwanie na wejście na salę główną. Żenujący standupper. Pan Dawid Podsiadlo - laureat kilku Fryderyków - nie potrafiący sklecić kilku sensownych zdań w języku polskim. Mikrofon dla wręczających i artystów otrzymujących nagrody na stosownej "ambonce" wymieniany bodaj 12 razy bo nie było nic słychać. To obrazuje stan polskiej kultury muzycznej i wystawia świadectwo organizatorowi.. Z drugiej strony Pani Maria Sadowska, która jako osoba wręczająca nagrodę potrafiła pokazać klasę i piękną polszczyznę. Znakomity Kortez, Męskie Granie Orkiestra warto było zobaczyć i posłuchać raz jeszcze. Występy kończył utwór w wykonaniu Tria Marcina Wasilewskiego. Prowadząca tak niefortunnie pokierowała konferansjerką, że zanim zaczęli jakieś 80 % widowni ruszyło szturmować szatnie. Według mnie niestety ocena w najlepszym przypadku niedostateczna.
Super impreza. Ale trochę za krótka.
Występy gwiazd były fantastyczne. Organizacja imprezy na słabym poziomie. Godziny czekania na stojąco na wejście, nikt z obsługi imprezy nie wiedział kiedy będzie można zająć miejsca. Ludzie z biletami po 69zł znaleźli się w sektorze golden circle, za który wszyscy płacili 199 zł. Organizacyjny dramat. Poza tym miejsce na galę wybrane w punkt.
Fantastycznie

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
20.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN