koncert

GANG ALBANII

koncert

GANG ALBANII

GANG ALBANII - Bilety na koncert

W ponad dwudziestoletniej historii polskiego rapu tworzono już wiele supergrup . Niepowtarzalny Gang Albanii jest tylko jeden. "Dwóch chorych MC i chory producent" - mówią o sobie założyciele składu. Gang Albanii tworzą Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba, znany także jako producent muzyki klubowej pod pseudonimem Robert M.

"Królowie życia" to płyta, która złamie wszelkie konwencje klasycznego rapu. Świadczyć o tym może fakt, że dzięki niestandardowej promocji, jeszcze przed wydaniem jakiegokolwiek singla, zespół zebrał wokół siebie ponad 70 tysięcy fanów na facebooku. Kolejnym elementem, który podgrzewa atmosferę przed premierą płyty, jest obsada. Trzej artyści tworzący supergrupę to osoby rozpoznawalne, budzące kontrowersje i przyciągające uwagę odbiorców. Popka, Borixona i Alibabę łączy także jeszcze jedna cecha - zabawa muzyką, będąca tematem przewodnim tego szalonego i spontanicznego krążka.

W zalewie nowoczesnego brzmienia i wszechobecnej elektroniki, która coraz śmielej wkracza w rodzimy rap, Gang Albanii prezentuje swoje podejście do tematu ewolucji tego gatunku muzyki. Chwytliwe podkłady i szybko zapadające w pamięć refreny gwarantują, że płyta "Królowie życia" szybko stanie się imprezowym klasykiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje GANG ALBANII

Gorąco i późno się zaczęło. Ale Popka trzeba było zobaczyć.
dość dobrze zorganizowane z wyjątkiem podania autentycznej godziny koncertu to bardzo nieładnie i niezbyt uczciwe
Witam, chciałbym tylko powiedzieć ze zostałem nie wpuszczony na koncert z powodu braku 18 lat, A PRZECIEŻ BYŁO NAPISANE ZE OSOBY PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA MOGĄ WEJŚĆ ZE ZGODĄ RODZICA LUB OPIEKUNA !!!! Żenada, tyle w temacie. Pojechałem do Sopotu aż z Bydgoszczy, dużo pieniędzy straciłem i jestem zawiedziony. Proszę następnym razem takich głupot nie pisać !!!

Polecane z kategorii koncert