koncert

GEDZ - AMEBA TOUR

koncert

GEDZ - AMEBA TOUR

GEDZ - AMEBA TOUR - Bilety na koncert

GEDZ - pochodzący z Gdańska raper i producent muzyczny. Członek B.O.R oraz WIFI Boys.

"Ameba Tour" to trasa koncertowa promująca najnowszy, trzeci już album rapera - AMEBA, który ukaże się 30 września 2016r. nakładem wytówni B.O.R. Records .

Twórca na poprzednich wydawnictwach przyzwyczaił słuchaczy do swobodnego poruszania się między gatunkami, tworząc jednocześnie spójny i osobliwy klimat. Pomorskiego rapera charakteryzuje niesamowita lekkość poruszania się po bitach, wyczucie smaku oraz rozpiętość tematów od przyziemnych, aż po te wykraczające poza stratosferę. Jeśli więc dodamy do tego skłonność do eksperymentów i poszukiwania nowych rozwiązań, możemy oczekiwać poziomu co najmniej tak wysokiego jak na poprzedniej płycie pt. „NNJL”.

Album składa się z czternastu utworów, w których gościnnie usłyszeć można takich raperów jak: Hades, Rak Raczej, W.E.N.A, Małolat czy Paluch. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Robert Dziedowicz, Grrracz, Deemz, Hvzx, Beat Sampras, CatchUp, Gedz, Małe Miasta, Hnsn1 i ENZU.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje GEDZ - AMEBA TOUR

ogień
Piguł 26.02.2017 23:35
Jeden z najlepszych koncertow na jakich byłam!
anitarzeplinska@gmail.com 14.11.2016 11:45
Świetny koncert, dużo wrażeń i pozytywnych emocji. Będę go mile wspominać. :)
Świetny koncert, ale jestem szczególnie bardzo zaskoczony podejściem Gedza do fanów, dzięki czemu mogliśmy przeprowadzić niezapomnianą rozmowę jakiej nawet sobie nie wyobrażałem. Super!
super!
Najlepszy koncert w 2016!
Koncert na mega sztosie!
master.pyza 29.10.2016 23:28
Lekka obsuwa w line-up'ie, poza tym bez zastrzeżeń, bardzo dobry koncert.
Erkos 29.10.2016 18:03
Klimatyczny koncert, troche wybijały z rytmu wejścia gości w trakcie Gedza ale ogólnie bylo fajnie
czaja 29.10.2016 14:13
Fajny ale jeden bar i piwko za 9 zł tak się nie robi????
Nick 29.10.2016 12:03
Jak dla mnie, za mało miejsca, gorąco, brak klimatyzacji. Pewnie by to nie przeszkadzało, gdyby było więcej energii od strony artysty i ludzi, a być może wszyscy byli bez energii, z Gedzem włącznie, z powodu braku powietrza. Ciężko stwierdzić, ale bywałam na zdecydowanie ciaśniejszych koncertach i było znacznie lepiej.
10/10
Występ był na wysokim poziomie. Gedz po koncercie nie uciekł tylko stał do ostatniego fana i widać, że do każdego podchodził osobiście, nie tylko, żeby odklepać. Polecam pójść na następny
koncert Gedza mega! szkoda tylko, że z turbo opóźnieniem. 1h problemów technicznych i niemalże 2h supportu, to wg mnie lekka przesada. Natomiast ogólnie super :)

Polecane z kategorii koncert