koncert

GRUPA VOX

koncert

GRUPA VOX

GRUPA VOX - Bilety na koncert

Zespół Vox to kawał historii polskiej muzyki rozrywkowej. Ich przebój „Bananowy song” rozpalał na parkiecie tłumy. Już 10 lipca Witold Paszt, Dariusz Tokarzewski i Mariusz Matera zabiorą kętrzyńską publiczność w sentymentalna podróż.
VOX to artyści najwyższej próby. Od 40 lat tworzą zgrany zespół, który zachwyca harmonią głosów i energią sceniczną. Przez lata działalności zespół występował na scenie z wieloma artystami światowego formatu, takimi jak: Bad Boys Blue, Shakin’ Stevens, Betty Dorsey, Helena Vondráčková czy Karel Gott. Dziś ich koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem publiczności w każdym wieku. Grupa ma w repertuarze swoje największe przeboje, jak choćby „Bananowy Song”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy „Rycz mała, rycz”, ale także utwory z gatunków pop, funk i rock.
Perfekcja wykonania, najwyższy poziom aranżacji muzycznych i wokalnych, niezwykła charyzma VOX-ów oraz wspaniały kontakt z publicznością – wszystko to razem sprawia, że koncerty z ich udziałem są wyjątkowym przeżyciem i ucztą muzyczną dla fanów bez względu na wiek.
Koncert odbędzie się 10 lipca o godz. 20.00 w kętrzyńskim Amfiteatrze.
To jednak nie koniec niespodzianek. Tuż przed popularną grupą VOX wystąpią lokalni wokaliści. Będzie to podsumowanie letnich warsztatów wokalnych, które w Kętrzyńskim Centrum Kultury poprowadzi specjalnie dla nich Anna Rybska, trenerka wokalna.
Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Vox

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje GRUPA VOX

Choć lata mijają i może wygląd już nie ten ale wokalnie to pierwsza liga. Sentymentalna podróż w te piękne minione lata z bajecznym rozdźwiękiem.
Jaro 11.07.2021 15:18

Polecane z kategorii koncert