koncert

Gala Disco: BOYS, MEJK

koncert

Gala Disco: BOYS, MEJK

Gala Disco: BOYS, MEJK - Bilety na koncert

GALA z muzyką DISCO, na której wystąpią zespoły BOYS oraz MEJK.

Geneza zespołu BOYS to książkowy przykład jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw wszelkim nastrojom, a za tym oczekiwaniom ówczesnego rynku oraz każdego człowieka, tym bardziej z początku Polski lat dziewięćdziesiątych. Cel był prosty i przejrzysty w swej wymowie: “gramy dla ludzi…“.

BOYS na przestrzeni lat stał się nie tylko pupilem publiczności szukającej ogólnie rozumianej rozrywki muzycznej ale również znalazł swoje miejsce w wielu programach rozrywkowych cieszących się ogromną oglądalnością. W sumie zespół "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia, w tym 5. platynowych i 2. złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów.
Największym zaskoczeniem dla krytyków stał się materiał: “BOYS na Rockowo“, wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A.

Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: “gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia“.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Disco: BOYS, MEJK

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert